Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta ilyen drága minden, te...

Mióta ilyen drága minden, te mit nem veszel meg?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok, amikre már nem költesz, mióta felmentek az árrak, de azelőtt meg vetted?
júl. 11. 22:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Sosem vásároltam túlzottan felesleges dolgokat, de most már főleg.

Ruhák terén megfontoltabb vagyok első sorban a mennyiségben.

Az ételen spórolok abból a szempontból, hogy minnél több dolgot igyekszek magamnak csinálni és csak alapanyagokat veszek.

Leszoktam a kávézásról bár ennek nem a spórolás volt az oka, de végül is spórolok rajta.

És már nem járok megszokásból rendszeresen fesztiválokra, moziba, színházba vagy egyéb szórakozásokra, csak akkor ha mindenképp akarok.

júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Antiszociális lény ***** válasza:
93%

Csomó minden van amit nem veszek, de nem feltétlen azért, mert "drága" mert minden drága, csak szimplán mérlegelem, hogy nincs is annyira rá szükségem. Régen rengeteg féle szószt vettem, össze vissza mindenfélét, mostanra ebből jelentősen visszavettem és némelyikeg megnézve látom, hogy mennyi kalória és hogy milyen drága így inkább ott hagyom. Illetve lecsökkentettem az ilyen kész ételek vásárlását is, mert azok is irreálisan drágák lettek.


De általában ami kell azt meg szoktam venni és nem érdekel, hogy mennyibe kerül csak néha nagyon pofán vág az ár/érték arány és akkor inkább mégse.

júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon keveset eszem.
júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Leszoktam a külföldi utazásokról, és csak Magyarországon nyaralok, vidéken már jó pár éve.


Rájöttem amúgy is, hogy annyira nem szeretem a városi környezetet, nem pihentet, inkább a túrázás a zöldben, erdőben - ezt pedig itthon is lehet, sokkal olcsóbban, mintha elrepülnék valahová. Nem is nagyon hiányzik igazából, és nagyon sok hely van itthon is, ami nagyon szép, és nem jártam ott, nem ismerem.

júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
Nem veszek bérletet a tömegközlekedésre, igykeszem mindenhova gyalog menni, csak akkor veszek egy-egy jegyet, ha nagyon a város másik végébe kell mennem.
júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem vásárolok felesleges, vagy nem túlzottan kellő dolgokat.

Ételből próbálok csak alapanyagokat vásárolni, ritkábban megyek étterembe, mint régen.

Ritkábban járok moziba, színházba, csak akkor ha a film/előadás tényleg felkelti az érdeklődésemet.

Utazgatni viszont én nagyon szeretek, arról szerencsére nem kellett lemondanom:).

júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%
Ami kell megveszem ugyanúgy.
júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
19%
Lényegében a zemberek akarják ezt a rettentő nagy drágulást. Mindenki meg tudja magyarázni, hogy miért adják/veszik a dolgaikat, szolgáltatásaikat horribilis árakon...
júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
18%
Akik ide írtak választ, hányan dohányoztok?
júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Drága sajtok. Már előtte is tűréshatáron voltak, de ennyit már nem adok érte. Amúgy a többsége el is tűnt a polcokról, nyilván más se veszi meg.
júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!