Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta ilyen drága minden, te...

Mióta ilyen drága minden, te mit nem veszel meg?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok, amikre már nem költesz, mióta felmentek az árrak, de azelőtt meg vetted?
júl. 11. 22:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
70%
Főleg a hobbijaim sínylik meg; fonalak, könyvek, plusz ritkábban járok el a városból.👍
júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább tudatosabb lettem - kapszula gardrób például. Nem veszek feleslegesen dolgokat, ételekből a minőséget nem adom lejjebb, de csak annyit vásárolok/főzök hogy ne kelljen maradékokat kiönteni.
júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Én benzint már egy ideje nem veszek. Mondjuk maximum felgyújthatnám vele az elektromos autót, de azt nem akarom.
júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
22%
Én Porsche 911 Turbo-t nem veszek.
júl. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%
Az étteremről, gyorskajáldákról szinte teljesen leszoktam. Kocsmázás is kevesebb. Mozizás is. Hús és tejtermék is kevesebb fogy. Olcsóbb, hizlaló s..rokból (csoki, aszalt gyümölcs, tészta, péksüti, stb) többet fogyasztottam az utóbbi időben, de már leszokóban vagyok.
júl. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
14%
15. Erre jön a kérdés: "Mikor élsz?" :)
júl. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Eddig se a pénzszórós típus voltam, nem vagyok impulzus vásárló. Lista alapján megyek, azt veszem ami kell az aznapi ebédhez. Azon spórolok, hogy a boltok saját márkás cuccait veszem, azok egy kicsit olcsóbbak.
júl. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem megyek be a boltba megszokásból, csak ha tényleg nincs itthon semmi. Így rengeteg fölösleges kaját, nasit nem veszek meg. Ruhát én is sokkal kevesebbet vásárolok, mint eddig életemben bármikor. Itthoni 2-3 napos kiruccanások már nincsenek, csak évi egy külföldi 8-10 nap, itthon csak 1-1 naposra megyünk ottalvás nélkül, és többnyire úgy, hogy a belépőket, ha kell, szép kártyával lehessen fizetni. Kajarendelés, étterem minimális, az is többnyire szép kártyás, ha mégis van. Régebben sokat költöttem növényekre, azt is ritkán veszek már, és a gyerekek se veszek meg annyi játékot, bár őszintén szólva ez nem is baj, mert túl sok volt, és brutál mennyiségű szirszar halmozódott fel.
júl. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Mi eddig is spórolósan éltünk, nem szeretem a pazarlást. Amire szükségünk van, ott nincs kérdés, muszáj megvenni. Ruháknál, cipőknél a leárazásokat és a turkálókat nézem. Bevásárlást házhozszállítással rendelek, így tuti nem veszek meg olyan dolgot amit csak úgy meglátok a boltban ha bemegyek. Sütök-főzök itthon, mert lényegesen olcsóbb mint kész termékeket vásárolni.

A nem szükséges dolgokat is válogatom szeretném, jó lenne, fölösleges kategóriákba. Igyekszem az utolsót nullára csökkenteni, de ez sosem fog menni 😅

júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
43%
#9 statisztikai alapon minimum a fele. De cigi az letszukseglet egyeseknél, inkább nem zabál csak hogy szivhassa
júl. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!