Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gyerekként falun nyaraltál...

Ha gyerekként falun nyaraltál a nagyszülőknél, akkor barátkoztál helyi falusi gyerekekkel?

Figyelt kérdés
júl. 8. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem falun de kisváros. Es olyan kicsi hogy eleve már az utcabeli gyerekekkel is bandáztunk uzleteltünk is(csak a nagyi védett be hogy ne mehessen tul a barátság abba hogy agyon le vagyunk húzva meg átverve, mivel ilyen falunk vagy kisvárosokban a sok kisebbség meg ezek nem épp becsületről meg őszinte barátságrol híresek.)játszottunk a jatszotereken egymás nyelvét tanultuk, aztán az első pasik, falun kisvárosban még Valoban szerelmesek a huszéves fiúk meg hűek, teljesen más a mentalitás is, csakhát en pl nemtudnék belejönni ebbe a tyúk meg disznóvágásos meg pörköltevéses életbe soha meg menjünk a piacra, de azért az utcabáloknak is van feelengje, és jó is, nem a züllesrol drogokrol szól mint vmi volt, hanem amikor a lánynak vásárfiát vesz a srác meg első csók meg még megvan ez a régi romantika feelengje az egésznek.

Meg persze alap volt a biciklizés a leggagyibb bicokkal, meg siman hordtam földig érő hosszu szoknyakat is, anyámat ezzel a sírba is vittem volt hogy ki is vágta a kukába hogy ne hordjak ilyeneket de az lett a heppem is:D


De aztán meg bő rövidebb pl lambada szoknyák kistopokkal az a paraszt egyszerű sminktelen 1 copf a haj és kész styl, hát városba mikor behoztam ezt a stílust, le volt rökönyödve a sok műkörmös kikent kifent kiöltözött nők úgy lestek mikor mellettük mentem el, hogy én egy strandpapucsban is szexibb vagyok simán náluk, hogy majdnem látni kellett volna a fejüket🤣


Talán itt ez a csaj ilyen egyszerű styl még:

[link]

júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Szoval az a naiv falusi bájban is van vmi. Meg a helyes naiv szerelmes falusi pasikban is van vmi;)
júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*Ja es mikor betettem egy piercinget az orromba(nem átfúrva) az egész kisvárosban terjedt futótűzként🤣és kedvesen óvatosan kérdezgettek hogy ez mi és miért az orromba. Ugy néztek rám mint egy ufora, a csodámra jartak🤣



Na de ezzel szemben mikor városban bekerültem diplomával az első munkahelyemre. Hát ott azokon is szét tudtam magam röhögni..mikor a kollegák témája hogy ki hol vett papucsot, meg melyik nagybevásárlo milyen és ezeken a szinteken megy a small talk, első hetekben azzal küzdöttem egyfolytában hogyan nyeljem le a röhögést hogy ne törjön ki belolem és próbáltam komoly arccal értekezni a sparrol vagy lidlről🤣

Varosban is kegyetlen azért néha..de legalább nem kell csirkét pucolni🤣

júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a keresztanyámék szomszédjában lakott egy kislány, leukémiás volt, sosem engedték, hogy átjöjjön vagy mi átmenjünk, de úgy nagyon sokat játszottunk, hogy kiült a teraszra, mi meg a kerítéshez, és fekete fehér igen nemet, ország várost meg barkópát nyomtunk. 3-4 nyáron át ez ment, utána elköltöztek keresztanyámék, nem tudom, mi lett a kislánnyal.


Mi kisvárosban laktunk borsodban, a szomszédhoz meg mindig jöttek az unokái Pestről. Az egyikkel sokat játszottunk, uszodába jártunk, bicikliztünk meg a kert végében volt egy fenyő, ami alá be tudtunk úgy rendezkedni, mintha ház lenne, és ott is sokat elvoltunk, de a másik két unokája nem jött ki sose a házból, velük nem voltunk jóban.

júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, voltak ottani barátaim, minden nap együtt voltunk szinte reggeltől estig
júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. De nem azért, mert valami beképzelt városi liba voltam, hanem mert alapból nehezen oldódom bárhol is. :) De voltak velem egykorú mostohaunokatesók, velük bandáztam azért.
júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A legjobb barátnőm a nagymamám második szomszédja volt.
júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!