Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem gyárban azért...

Úgy érzem gyárban azért állnam belém és közösítenek ki mert szép lány vagyok, az megoldás erre ha pl csak összekontyolom a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon szep hosszu hajam van, nincs borhibam, csinos vagyok es mindenhol elvagyok, dolgoztam mar dragabb ruhaboltban is semmi problema nem volt, nem alltak belem nem kotekedtek.

Viszont most gyarban fogok dolgozni soron, mar dolgoztam ott borzalmas volt..még a 40eves emberek is belem alltam de nem munkaval kapcsolatban hanem a kulsomre tettek megjegyzeseket, csunya megjegyzeseket es ekozben kellett dolgozzak. A fiatalabb fiuk azok rendesek voltak de azok kozott is volt primitiv. A nok...megoltek, csak azok nem akik kello intelligenciaval rendelkeztek es nem voltam irigyek ram mert nem volt elrontva az eletuk. Ez az igazsag.

Arra gondoltam hogy elkeruljem ezeket, nem leszek csinos a hajam nem engedem le, osszekonytolom, nem sminkelek egyaltalan es hatha akkor beken hagynak. Szerintetek ez megoldas?

Tenyleg nincs velem baj, nincs nagy onbizalmam ezeket itt csak azert leirtam hogy ertsetek mirol van szo. Szereny vagyok es kedves nem velem volt ott a baj, hanem irigyek voltak ram.


júl. 6. 13:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
50%

Tudom, hogy divat, de hiába ekézitek a kérdezőt, mert attól még, hogy valaki tisztában van a jó külső adottságaival, még nem lesz sem beképzelt, sem nagyképű, de értem, hogy valamibe bele kell kötnötök, hogy helyreálljon a szánalmas kis lelki békéteke s hű de okosnak érezzétek magatokat, hogy ti most aztán jól megmondtátok. És attól, mert valaki szép, még nem egyenlő azzal, hogy buta, szóval ez is mekkora görény feltételezés már.

Amúgy meg de, ez létező jelenség. Ti is itt eszitek a kefét, csak mert ki merte jelenteni, hogy szép és annak is tartják, szóval ezzel a támadással csak a kérdezőt igazoljátok. :D

júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
44%

21


Oké, legyen szép és nem beképzelt. Azt ugye te sem hiszed el, hogy a munkahelyén mindenki azért szekálja, mert szép és nem beképzelt?

Dolgoztam anno szépségversenyt nyert fiatal nővel, csupa nő munkahelyen- a világon senkinek semmi problémája nem volt vele.

júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy gyár, ahol általában nem olyan emberek dolgoznak, akikben a jóindulat dolgozik. Azért azt te is beláthatnád, hogy a gyárakban pontosan ez van... Attól még nem buták, csak marha rosszindulatúak, mint itt a kommentelők többsége.

Amúgy volt ilyen kolléganőm. A világon semmi baj nem volt vele. De a sok klimaxos vén lotyó, aki nem volt elégedett magával es az életével, csak azért is beleállt, mert fiatal es szép... Ó, hogy mennyi ilyen van! Szóval nem egyből a kérdezőt kell ekézni, mert ez is full rosszindulat.

júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
20%
#14 Pont ezt nem szeretik, hogy ezzel amit mondtál nekik fölöttük állónak mondtad magad azzal, hogy nem vagy közéjük való. Én a helyedben otthagynám ezt a helyet, de ez csak az én véleményem.Nálunk sok éve az volt a szerencse a gyárban, hogy nagyon sok szép fatal lány dolgozott, ezért nem pécézte ki őket senki, megvédték volna egymást. A 300 főből volt vagy 100 fiatal lány, abból 10-20 különösen csinos volt és szép. A többiek férfiak/fiúk, és idősebb, középkorú nők voltak.
júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Arra miért nem válaszolsz kérdező amiért az egész kérdést eleve feltetted, konkrétan mikkel támadnak, mik hangzanak el és mikor????
júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenek szoktak lenni: Oké, látjuk hogy szép, de:

Biztos leszbikus

Biztos nem takarít otthon

Tegnap is piros póló volt rajta ez tuti ugyanaz= nem mos, igénytelen

Nincsen tetovált szemöldöke igénytelen

Nincsen műkörme ez nem is jár műkörmöshöz, tehát ufó

Nem jár jóshoz, biztos a sátán küldte

Vagy bármi világnézeti dolog

Láttam hogy csak reggeli és ebéd után mosott fogat, uzsonna után nem.

Kínai cuccokba jár

Otthon tuti nem takarít

Nem szaggat nokedlit

Cipője se nike

Haja is milyen

Biztos kiállhatatlan

Nyaralni se vót

Stb, nagyon kreatívak, én is láttam pár esetet mondjuk megvédtem a csajt de csak mert már nem bírtam nézni.

júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
53%
#26 csodálatos komment. Tökéletesen leírta az ilyen emberek beszűkült, jelentéktelen világképét. Sajnos tipikus egy bizonyos rétegben az ilyesmi.
júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
54%

Hm...én jól nézek ki, beképzelt is vagyok, de soha nem utáltak ki sehonnan. Megtalálom mindenkivel a közös nevezőt és dolgozom, mint állat. Plusz jó végzettségem is van és értek is a munkámhoz.


A kolléganőimmel is azonnal megtaláltam a hangot. Szóval valószínű nem a kinézeted miatt utálnak.

júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
33%

Nem csak gyárban van ilyen.Dolgoztam elvileg intelligens emberekkel is.Ott is volt miss p.icsa,aki utálta a többi nőt.Én is szép vagyok,nem vilagszépe,de csunya se.Engem mindig a ruháim miatt találnak meg.Szent se vagyok,de a nálam nagyobb r.ingyók ne szoljanak meg.

Keress más munkát,mert mindig lesz valami,ami miatt beléd kötnek.Én nem valtozatnék a kinézetemen miattuk.

júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
34%
20, Kerdezo! Hagyd ott azt a helyet, minel elobb, kulonben tonkre fogsz menni!
júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!