Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem gyárban azért...

Úgy érzem gyárban azért állnam belém és közösítenek ki mert szép lány vagyok, az megoldás erre ha pl csak összekontyolom a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon szep hosszu hajam van, nincs borhibam, csinos vagyok es mindenhol elvagyok, dolgoztam mar dragabb ruhaboltban is semmi problema nem volt, nem alltak belem nem kotekedtek.

Viszont most gyarban fogok dolgozni soron, mar dolgoztam ott borzalmas volt..még a 40eves emberek is belem alltam de nem munkaval kapcsolatban hanem a kulsomre tettek megjegyzeseket, csunya megjegyzeseket es ekozben kellett dolgozzak. A fiatalabb fiuk azok rendesek voltak de azok kozott is volt primitiv. A nok...megoltek, csak azok nem akik kello intelligenciaval rendelkeztek es nem voltam irigyek ram mert nem volt elrontva az eletuk. Ez az igazsag.

Arra gondoltam hogy elkeruljem ezeket, nem leszek csinos a hajam nem engedem le, osszekonytolom, nem sminkelek egyaltalan es hatha akkor beken hagynak. Szerintetek ez megoldas?

Tenyleg nincs velem baj, nincs nagy onbizalmam ezeket itt csak azert leirtam hogy ertsetek mirol van szo. Szereny vagyok es kedves nem velem volt ott a baj, hanem irigyek voltak ram.


júl. 6. 13:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%
"Nem vagyok bekepzelt." Oh, dehogynem: "Nehogymar szegyelljem magam azert mert jol nezek ki.
júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
73%
A beképzeltség itt kezdődik: "azért állnam belém és közösítenek ki mert szép lány vagyok"
júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%

Itt inkább a nagyképűséggel vannak problémák.

A beképzelt embereket senki sem szereti

júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%
Kerdezo! Amikor kialltal es megvedted magadat, mit valaszoltak, mi a problemajuk veled?
júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%
De mondanál konkrét példákat arra miket mondanak azok akik szerinted ezzel belédkötnek? Mert valahogy nehéz elképzelni az egészet. Odamennek, megkopogtatják a válladat és miket mondanak??
júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
37%
pic or didn't happen
júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Elzavarod a gebnnybe majd lefújod paprikasprayvel mindet , aztan lelépsz .
júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem beképzeltség az, ha valaki úgy érzi, szép. Az a beképzeltség, ha emiatt felsőbbrendűnek érzi magát, érezteti vagy hangoztatja. Sok nyomorult ember van, akit zavar, ha valaki kicsit jobban van, mint ő. De ez az ő bajuk, nem a tiéd. Ne törődj velük, töltsd az időt azzal, aki kedvel téged.
júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
44%

Én is dolgoztam már együtt ilyen Miss Nyafkákkal. Érdekes, külsőre én is szépnek mondott nő vagyok, de egyik gyárban sem bántottak miatta. A nők sem. Tudod miért? Mert amellett, hogy jól nézek ki, dolgozni is tudok.

Pont ugyanúgy húzom az igát, mint bárki más és láss csodát, sosem bántott senki. Pedig nem ez az első gyár, amiben megfordultam. Ellenben volt több olyan Nyafi Cicuska, akiket igenis kiutáltunk, mert azon kívül, hogy rázta a fenekét és kenegette a száját, semmire se volt jó. Lusta, buta, beképzelt macák voltak. Ha csak ebből indulok ki, nem hiszem, hogy a kollégáiddal mind baj van. Lehet ők látják jól.

júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
14. Azt hogy nem vagyok kozejuk valo
júl. 6. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!