Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem gyárban azért...

Úgy érzem gyárban azért állnam belém és közösítenek ki mert szép lány vagyok, az megoldás erre ha pl csak összekontyolom a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon szep hosszu hajam van, nincs borhibam, csinos vagyok es mindenhol elvagyok, dolgoztam mar dragabb ruhaboltban is semmi problema nem volt, nem alltak belem nem kotekedtek.

Viszont most gyarban fogok dolgozni soron, mar dolgoztam ott borzalmas volt..még a 40eves emberek is belem alltam de nem munkaval kapcsolatban hanem a kulsomre tettek megjegyzeseket, csunya megjegyzeseket es ekozben kellett dolgozzak. A fiatalabb fiuk azok rendesek voltak de azok kozott is volt primitiv. A nok...megoltek, csak azok nem akik kello intelligenciaval rendelkeztek es nem voltam irigyek ram mert nem volt elrontva az eletuk. Ez az igazsag.

Arra gondoltam hogy elkeruljem ezeket, nem leszek csinos a hajam nem engedem le, osszekonytolom, nem sminkelek egyaltalan es hatha akkor beken hagynak. Szerintetek ez megoldas?

Tenyleg nincs velem baj, nincs nagy onbizalmam ezeket itt csak azert leirtam hogy ertsetek mirol van szo. Szereny vagyok es kedves nem velem volt ott a baj, hanem irigyek voltak ram.


júl. 6. 13:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld megvédeni magad, állj ki magadért!
júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Megvedtem magam legtobbszor mar az elso nap konfliktusokba keveredtem mert nem hagytak beken és azert is en voltam a hibas hogy megmertem magam vedeni es mit kepzelek.

De amugy voltak normalis emberek is tenyleg, de a legtobb primitiv

júl. 6. 13:11
 3/34 A kérdező kommentje:
Még mas sorvezeto nok sem hagytak beken de olyan volt a sorvezetom hogy sosem vedett meg pedig semmi kozuk nem volt hozzam, nem az o sorukon voltam. Bejottek a sorra kotekedni velem, velem egyidos lanyok de nem is munkaval kapcsolatban.
júl. 6. 13:14
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
"Nagyon szep hosszu hajam van, nincs borhibam, csinos vagyok es mindenhol elvagyok" Ebből látszik, hogy szinte semmi önbizalmad nincs.
júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi idős vagy? Gondolom azért is kötnek beléd mert jó vékony kis csaj lehetsz.
júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
23%
A konty jó ötlet smink az kell valamennyi mert különben gyógyegérnek hisznek és belédállnak, gyárba amúgy kutyamenhely facebook posztok kellenek meg kutyás témák az mindenhol favorit ilyen helyeken.
júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd ott ezt a munkahelyet, vagy alkalmazkodj hozzájuk. Mert ők nem fognak. Ha ilyen bunkók veled, akkor azok is maradnak akkor is, ha kontyba fogod a hajad.
júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább próbáld meg feljebb emelni magad. Az nem elég, hogy szép vagy. Vagyis arra elég, hogy gyárban dolgozz. Ha szépség mellé műveltség, iskolázottság, értékes végzettség is társul, esélyed lesz értelmesebb emberekkel körülvenni magad. Irigyek ott is lehetnek, de azért inkább csak törekedj magad felemelésére.
júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Nos, a probléma az, hogy eszméletlen módon beképzelt vagy és ezt sok ember nem bírja. Vissza veszel kicsit az arcodból és máris nem fog senki piszkálni.
júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem. Nem vagyok bekepzelt. Meg kellett indokolom a kerdesemet hogy ertsetek. Nehogymar szegyelljem magam azert mert jol nezek ki.
júl. 6. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!