Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezted már a társas magányt?

Érezted már a társas magányt?

Figyelt kérdés
Írnál róla picit.
júl. 6. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 milyen idős vagy ?

Én azt figyeltem meg, hogy akik ilyen helyzetben vannak ( én is) azok rendszerint 30 felett vannak ahol a kortársaik jelentős része már saját családdal, gyerekekkel rendelkeznek és mellettük nem marad idő esetlegesen mélyebb barátsagok kialakítására.

júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Pontosan. Egyébként 40+ :)
júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is magányos vagyok és fobiás, nekem csak itt vannak barátaim igaz messze laknak tőlem de tartjuk egymással a kapcsolatot idönként. Korábbi éveimben élő társaságban nagy része elutasító volt és nem fogadtak el engem! És mindig is csak felszínes barátságban volt részem, én tettem érte türelmes voltam sokáig mégis el hanyagoltak később rá jöttem el döntöttem és befejeztem a kapcsolatot velek , normális társaságom sajnos nem volt szerencsém éveken keresztül és akkor alakult ki bennem a fobia azóta vagyok ilyen, már nem járok élőben társalogni. Mert ha mentem is már nem éreztem magam jól szorongás volt bennem olyankor nem tudtam nyitott lenni semmit a világon akkor is a fobia jelen volt nálam legbelülről. Nekem ez marad meg az oldal márciusban regisztráltam ide és lett itt barátaim egy pár , és el fogadtam a tényt hogy fobiám van, ők is el fogadtak olyanak amilyen vagyok, és megszerettem aztis hogy egyedül is élvezni kell az életet én élvezem is és egyedül is nagyon jó. Viszont kérdező ez jó kérdés amit ki irtal itt legalább az őszintént írtam le magamról.
júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!