Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne abbahagyni a...

Érdemes lenne abbahagyni a hobbim? Ha igen, hogy tudnám letenni?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon hosszú story, de nagyon lerövidítve 12 éves korom óta vagyok videojáték függő. 15 éves koromban kezdtem el a hobbimat, ami a streamerség, tehát videojátékok játszását közvetítem élőben. Emellett youtube csatornát is kezdtem videojáték kihívások témakörben. Most 25 éves vagyok és mai napig ez a hobbim. A probléma vele csak az, hogy a hobbim rément egész életemben a tanulmányaimra és a munkámra. Direkt nem tanultam, hogy a hobbimat űzhessem, direkt voltam éveken át munkanélküli és ha el is mentem dolgozni, pár hónapnál tovább nem bírtam mert egyszerűen nem volt erőm és időm a hobbimra. A hobbim minden időm és energiám elveszi, teljesen értelmetlenül.

A sikerességi ráta egyértelműen nulla. Az elején még úgy-ahogy voltak kiemelkedő számok, 50-200 néző között, de ma már beállt a 0, esetleg 1 néző. Hiába próbálkozok minnél jobb tartalmakkal, egyszerűen a lőtéri kutyát sem érdeklem. Van 1-2 aktívabb nézőm akik a közösség tagjainak tekintik magukat és tartják velem a kapcsolatot napi szintenn, de így ennyi.

Jártam csomó pszichológushoz terápiák tömkelegére, jártam csomó pályaorientéciós szakemberhez, még direkt adddiktológiára is videojátékfüggőséggel, de nem hogy segíteni nem tudtak, hanem még buzdítottak is rá, hogy csináljam mert tök jó amit csinálok, mindenki látta benne a potenciált. Egyszerűen képtelen vagyok lerakni, de nem is vagyok biztos benne, hogy jó ötlet-e, ha már ennyi energiát belefektettem, igaz sikertelenül.



júl. 4. 13:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nickelback?
aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!