Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire vagy jelenleg büszke?

Mire vagy jelenleg büszke?

Figyelt kérdés
júl. 2. 23:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%
Arra, hogy 23 évesen meg tudtam magamnak teremteni egy olyan életszínvonalat, ami sok nálam idősebbnek sem megy. Nyilván nem teljesen önerő, mert egyrészt szerencsém is volt, másrészt meg örököltem is egy házat és valamennyi pénzt, viszont azt csak magamnak köszönhetem hogy mit kezdtem ezzel az örökséggel. Én erre vagyok a legbüszkébb, és szerintem leszek is amíg élek, hogy anno 17 évesen nem elszórtam a pénzem, hanem befektettem és megalapoztam vele a felnőtt életemet.
júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
0%

Utsó!


Lakóparkban laksz? Idehaza?

júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
6: Ez volt a kérdés lényege. Mégis mit mondjon??
júl. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%
#12 nem. Eladtam a házat amit örököltem és vettem belőle több kisebb lakást amiket kiadok. Belvárosban lakok az V. kerületben egy lakásban.
júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Két fülem van,mégsem vagyok szatyor.
júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

3-as vagyok. Kérdezték, mire vagyok büszke. Leírom, erre dicsekvés, és le van pontozva. Ember, egyszerűen fejlesztettem magam, és elértem dolgokat, amire persze hogy büszke vagyok, és persze, hogy leírom, ha ez a kérdés. :D


Itt full lúzerek vannak, akik gyűlölik, ha más sikeres és boldog?


Benne vagyok olyan vállalkozói csoportokban, ahol külön csatorna van arra, hogy megoszd a sikereid, miket értél el. És nem nagy dolog vállalkozónak lenni, meg sikereket elérni, ezekben a közösségekben mindenki csinálja, csak valamiért itt gyakorin ez nektek nagy szám, és hihetetlennek hangzik.


Gratulálok mindenki másnak, akik szintén elértek sikereket! Akik meg nem, azok a tükörbe nézhetnek... :D

júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
#16 igen, én is úgy látom hogy nagyon sok a lúzer itt gyakorin. Elég megnézni a sok "semmire" kommentet. De általános bármelyik kategóriában hogy mindenki csak siránkozik, és ha valaki le meri írni hogy elért valamit, büszke valamire, vagy egész egyszerűen csak nem utálja magát, az egyből le van pontozva. Ne foglalkozz velük, sok frusztrált, megkeseredett lelki sérült, akik az önsajnálattól belenyomorodtak az életbe és zabosak lesznek ha valaki nem ilyen. Csak azért is le kell írni ha boldog/büszke/sikeres vagy, ha valóban az vagy, nem fog érdekelni ha a lúzerek lepontozgatnak, max nevetsz egy jót. Megerősítést úgysem egy anonim fórumon fogsz keresni, tehát semmi jelentősége hogy ki hogy pontozza a válaszokat. Az alényeg hogy te tudod magadról hogy miket értél el, és boldog vagy vele. A sok kiégett nyomival meg nem kell foglalkozni.
júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Arra, hogy idén már többször sikerült kimozdulnom a komfortzónámból. Ahelyett, hogy lebeszéltem volna magam egy klassz programról, szokás szerint, rávettem magam, és milyen jól tettem! Nekiálltam ismerkedni is, igaz, nem sok sikerrel idáig, de legalább motiváltam magam rá, és tapasztalatokat szereztem.
júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kvázi nulla ismeretséggel költöztem fel a fővárosba még 2019 őszén, és mára egy egész népes kis baráti társaságot sikerült kiépítenem magamnak, kvázi a semmiből. Ez például mindig jó érzéssel tölt el.

De a könyvemre is nagyon büszke vagyok 🙂

júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 veszettkecske ***** válasza:
Jelenleg mindenem meg van amire szükségem van, de semmire nem lehetnék valójában büszke, mert ezek nem "csak" rajtam múlottak, hanem szinte az egész emberiségen, és az univerzum törvényeinek alkotóján. De büszke vagyok sok dolgomra, viszont feleslegesen, mert egoista és önző vagyok.
júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!