Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 10 évvel ezelőtti éned...

A 10 évvel ezelőtti éned büszke lenne most rád?

Figyelt kérdés

jún. 11. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Valamiben igen, valamiben nem.
jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen, teljes mértékben.
jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Valószínűleg akkor és ott kötné fel magát.
jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert akkor még más dolgokon volt a prioritás, és nagyot fordult a világ is, meg a 10 évvel ezelőtti énemnek sok dologgal kapcsolatban lövése se volt saját magáról, pl. hogy nem képes megülni a seggén, tehát irodában történő munkavégzés kizárva.

Viszont megnyugodna azt látva, hogy később minden rendben lesz.

jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
A 10 évvel ezelőtti énem is azt vallotta, hogy arra lehetek büszke, amit az ember maga ért el.
jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
El sem tudtam volna képzelni hogy ez lesz ami most van. Szerintem nem lenne csalódott de büszke sem
jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
nem
jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát, szerintem összességében igen.


Most 35 éves vagyok, van munkám, barátaim, hobbim, autóm, de nincsen párom és a lakásom is olyan amilyen, sajnos jobbra nem tellett egy kis panellakásnál. Illetve van olyan hobbim, amivel bár pénzt nem szerzek az egészségemért sokat teszek és alapvetően mondhatni kimeríthetetlen örömforrás.


Másik oldalról 25 évesen nem volt semmim. Pontosabban mínuszban voltam. Diákhitel, tartozások. Befejezetlen egyetem, azt sem tudtam mit kezdjek magammal. Nem voltak céljaim, értelmes hobbim, fogalmam nem volt, hogy lesz lakásom, házam, autóm. Gyakorlatilag az öngyilkosságon gondolkodtam.


Illetve nagyon sokat nyitottam az emberek felé, sokkal kevésbé vagyok antiszociális, már már népszerűnek vagyok mondható a hobbimon belüli körökben. Sokkal pozitívabban látom az életet, ami jó.

jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Kólauborkával ***** válasza:
93%
A fene tudja, nem panaszkodom, de lehetne jobb is, sokat tanultam az elmúlt időkben, de ha 23évesen tartanék ugyan itt, hát az viszont isteni lenne, így 33évesen az elmegy kategória.
jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!