Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 10 évvel ezelőtti éned...

A 10 évvel ezelőtti éned büszke lenne most rád?

Figyelt kérdés

jún. 11. 17:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Az is leszart mindent meg a mostani is
jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott: bár párkapcsolatom nem lett tartós, viszont egy fokkal "jobb pasi" lettem, mint voltam. 25 évesen szóba sem állt velem semelyik nő. 30+ évesen azért akadnak jelentkezők, volt 1-2 hosszabb rövidebb kapcsolatom, ismeretségem is.
jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen mert nagyon összeszedtem magam és rengeteg mindent elintéztem.
jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellné magát és sírva fakadna a kétségbeeséstől
jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
HA látná mennyit gyakorizom, akkor nem.
jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem összességében igen. Egyetem körül messze felülmúltam a magam felé állított elvárásokat, célokat, és szakmai szinten is sikerült bizonyítanom a tanáraimnak is. Remek lehetőségeket is kaptam, amikkel sikerült is élnem.

Gátlásaim, szorongásom is oldottam, bár még mindig lehetne jobb a helyzet.

Amivel viszont nem vagyok nagyon megelégedve, az a szociális életem. Nem igazán vannak olyan barátaim, akikre tényleg számíthatok, sőt.. igazából talán egy valaki van. Párkapcsolatom pedig még mindig nem volt, pedig már lassan 24 leszek:/ (ez mondjuk nem csoda, mert jóval többször fordulhatnék meg olyan helyeken, ahol lehetne esélyem ismerkedni)

jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

A 10 évvel ezelőtti énem szerintem verte volna a seggét a földhöz örömében, ha látta volna, hogyan alakul az élete :D

Nem vagyok milliomos vagy ilyesmi, de a férjemmel azóta is együtt vagyunk, csak már két szép gyerekünk is van, saját házunk, amiről pl. 10 éve nem is gondoltuk, hogy lehetséges. Jó munkám van, viszonylag jól élünk, szóval igazából nincs okom panaszra. 10 éve lényegesen rosszabbnak éltem meg a kilátásokat, biztos nagyon örültem volna, ha tudom, hogy így alakul az életem.

jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Full nem.
jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Azt mondaná, hogy ennél több eszed is van!
jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem költöztem el és nem lett jogsim, de egyébként sok dolog miatt igen. Az előbbiek pedig nem okoznak gondot. Más tekintetekben nem várt módon kiléptem a komfortzónámból, megtanultam kiállni magamért, megmentettem magamon kívül mást is, megteremtek magamnak minden szerény igényt, és karrieremben jó úton vagyok.


35/F

jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!