Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ne lehetne egy férfi...

Miért ne lehetne egy férfi büszke a fizikumára?

Figyelt kérdés
Ha valaki kigyúrja magát súlyzós edzéssel vagy saját testsúllyal és büszke rá általában megkapja hogy "huh de nagy az egója" meg "nézd hogy villog az izmaival". Miért ne lehetne valaki büszke a kemény munka eredményére? Akinek nincs olyan betegsége ami gátolja az edzésben annak ott van a lehetőség hogy ne kövér legyen, vagy nagyon sovány, esetleg skinnyfat hanem ki tudja edzeni magát ő is.
2023. aug. 5. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van. Nokent en is szeretem a testem es buszke vagyok az idomyimra.

Maradjon meg az egeszseges onbizalmad .


En is azt szoktam mondani,h nincs megtiltva ,hogy kevesebbet egyen vagy h ne egyen hizlalot illetve,h fusson vagy mast is sportoljon.

N

2023. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ameddig nem edzettem, addig én is ilyeneket mondtam, mert nem tudtam, hogy mennyire sok munka van ebben, még szteroiddal is le kell menni a terembe és folyamat a határaidat feszegetni. Gondolom a legtöbb ember hasonlóan van, hogy nem tudja mennyi időt, energiát és kitartást igényel szép izomzat építése.
2023. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Lehet büszke, de az ilyenek általában azért gyúrják ki magukat, hogy "mindig ők lehessenek a legokosabbak" - ha érted a célzást.


Ráadásul akinek van kedve és energiája gyúrni, annak a toronyszobája rendszerint elég gyengén bútorozott és nem kulimunkával keresi meg a pénzt az életmódjára. Senki se kíváncsi arra, hogy az ilyen kiváltságos, de társadalmilag haszontalan senkik csak úgy hobbiból ledominálják.

2023. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

A súlyzós edzést végzők általában szeretik magukat megmutatni, közel 20 év alatt ezt tapasztaltam, gondoltam hogy mivel introvertált sport, így azok is belekezdenek akik zárkózottak, önbizalom hiányosak, és amint jön a tömeg, úgy nő az önbizalom.


A kemény munka, sokszor a szülői fészek nyugalma mellett zajlik, utána pedig a végzettség, és pénz a másodlagos tényező.



Nem az egészséggel van a probléma, hanem a megélhetés, munka, és egyéb nehézségek amik a legtöbb embernél nem teszik lehetővé a súlyzós edzést.


Építőiparban, vagy mindenes munka mellett, gazolás, erdészeti feladatok, nagy területek fűnyírása legmelegebb órákban is, te még eljárnál súlyzózni?


Nem ennyire egyszerű és szép az élet amennyire Te gondolod. Ezért is vannak olyan, amilyen alkatú emberek.

Vidéken 3 ezres porta mellett, elég ha kalória szegényen étkezel pár hónapig, na az meg is fog látszani a házigazdán.

2023. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már hogyne mennék el, ha lefáradtam fizikai munkában is elmentem, az meg hogy nem képzed tovább magad és fizikai munkában robotolsz az a te bajod.
2023. aug. 5. 23:34
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

En epitoipari munkassal beszelgettem a kondiban es tokeletes kigyurt teste volt,buszke lehetett ra.


En muszaki diplomaval ket aktiv idegennyelvtudassal megcsinalom otthon az epitoipari felujitasi munkakat,mert ok tobbet kernek,minth megerje nekem kifizetni. :D

N

2023. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Darius- ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül kell felhívni mások figyelmét arra, amiben jobbak vagyunk az átlagnál, mert aki értelmes ember észleli azt. Ha ok nélkül, például egy vita közben azzal támad, hogy azért nincs igazad, mert izomagyú vagy, akkor neki nincs igaza. Az értelmi szint nem társul testalkathoz.
2023. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mivel a csapatsportokat gyűlölöm, és a küzdősporttól ami érdekelne a pacemakerem miatt el vagyok tiltva ez marad, ezt szeretem. Sportolni nem árt hogy valami emberszerű teste legyen az embernek. És azért meg nehogy elnézést keljen kérnem amiért nem kell fizikai munkát végeznem mert annál képzettebb vagyok.
2023. aug. 6. 00:10
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező - pacemakerrel szabad súlyzózni, meg izzasztó edzéseket végezni? Ez érdekes, mert én úgy tudtam, hogy ilyen szívproblémával már egy kiadósabb futás is veszélyes lehet!
2023. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9.Még jó hogy a kardiológusom mást mondott, áss mélyebbre a témában.
2023. aug. 6. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!