Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy gyerek miért kiváltságosab...

Egy gyerek miért kiváltságosabb, mint egy felnőtt, illetve azért mert csak gyerek valaki miért tehet meg bármit?! 29/F

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem írsz konkrétumot, csak találgathat az ember.

A gyerekekre mindenkinek, minden körülmények között figyelnie és vigyáznia kell, hogy ne érje baleset önhibájából, vagy mások hibájából, hanyagságából.


Nem tehet meg bármit. Nem kiváltságosabb.

A gyerek kiszolgáltatott több okból: kicsi, még fejlődésben van, nem ismeri a veszélyforrásokat, nem tud védekezni, stb. Még most tanulja az életet, most ismerkedik mindennel, ami körüölveszi.


Hogy hogyan viselkedik, azt otthonról hozza elsősorban.

tegnapelőtt 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

gec. harminc éves férfi irigykedik a mentálisan fejletlen, védtelen gyerekekre, mert vele ellentétben a gyerekek viselkedhetnek gyerekesen + a védtelenségük miatt jobban vannak védve valamennyivel (legalábbis elméletben, a valóságban pont az ellenkezője történik)


kik járnak erre az oldalra bmeg.

tegnapelőtt 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
mert ebben az országban a pulya szent
tegnapelőtt 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férfi! Fital fiú vagyok
tegnapelőtt 22:10
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ő megüthet valakit bűntetlenül, én meg nem
tegnapelőtt 22:10
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
#4 29F létedre fiatal fiú vagy? Gondok vannak akkor fejben
tegnapelőtt 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Miért mi lennék, aggastyán?
tegnapelőtt 22:22
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat mondjuk a tudos klub tagja biztos nem leszel...
tegnapelőtt 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

És mi az, hogy olcsóbban mehet be a strandra, meg a moziba…? És ő hordhat mancsőrjáratos pólót, anélkül, hogy furán néznének rá? Ingyen utazhat a buszon? Ezeket én sem értem 😉🤣🤣🤣

Viccet félre téve. Nem üthet meg a gyerek sem senkit. Max van egy két olyan szülő, aki nem neveli meg a gyereket, csak megcsinálja. Vagy még a nagyon kicsi gyerekek ütnek, mert nem tudják, hogy ez fáj, meg rossz dolog. Pontosan mennyi idős gyerek üthetett meg téged és milyen körülmények között?

tegnapelőtt 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem volna mire is gondolsz és kifejtettem volna a véleményemet, de látszik, hogy te fejben nagyon éretlen vagy, sok gyereknél butább, nincs értelme veled foglalkozni, csá töki.
tegnapelőtt 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!