Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, nektek taszító, ha...

Csajok, nektek taszító, ha egy felnőtt férfit elektromos rollerrel láttok közlekedni?

Figyelt kérdés

Ismeretlenül, mi a vélemény az ilyen férfiakról? Van előítélet? Ha igen, mi a gondolat? Hogy nyomorultnak csak ennyire futotta? Közben meg lehet hogy van mellette egy 6-8 millás kocsija, pusztán praktikussági szempontból választja alternatív közlekedőeszköznek a rollert.

Szóval mi a vélemény?


máj. 28. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Taszítónak nem mondanám. Egyébként egyetlenegy esetben szokott feltűnni, mikor a járdán mennek és nem érdekli őket a gyalogos. Na az taszító.
máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézem le.

Nem akarom más pénzét.

Azt csinál .amit akar.

máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs szalag a rollerén és egy maci formájú duda, akkor oké.
máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vagány. Hollandiaban éltünk pár évig. Ott mindennapos, hogy jól öltözött, öltönyös aktataskas pasik rollerel mennek dolgozni a városban.
máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Hmm, nekem voltak rolleros haverjaim.. 😀😀 Igaz, már csak múlt idő.
máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Férfitól, nőtől nevetséges. Miért lusta használni a lábát?
máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
6, amikor egész nap mászkáltam, kb 15-20 km-t gyalogoltam és még hátra van a bevásárlás a boltban ami 20 perc séta innen, nem hiszem, hogy lusta lennék, hogy rollerrel odahajtok. Mondjuk nekem a labbal hajtható van, nem elektromos és nő vagyok.
máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is mondom taszítónak, nem is nézem le őket érte. Addig nem érdekel, hogy ilyennel közlekednek, amíg nem próbálnak meg elütni a járdán száguldva, ahol amúgy én is próbálnék menni.
máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6, Mert mondjuk időt spórol, ha nem 5 km/h-val sétál 5 km-t, hanem 25-tel rollerezik :D

4, Ausztriában is sok öltönyös rolleres van :D

Nálunk is egyre elterjedtebb, de bevallom férfiasan, hogy bár praktikus néha, azért kicsit nyominak is tűnik :D Szeretek adni a megjelenésemre, szóval a motort és az autót gyakrabban használom.

máj. 29. 00:18
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem nyomi. Én kifejezetten szeretem, ha valaki egyedi tud lenni. És igen, tényleg Ausztriában is sokan járnak így. És jó pasik. 😉😉
máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!