Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
Minden nyáron egy hetet a nagynénéméknél szoktam tölteni, ahol az unokatestvéreim is ott szoktak lenni, hébe-hóba a barátnőik is. Több, mint 150 km-re lakom tőlük, úgyhogy nem szoktunk egy évben sokszor találkozni, de jóban vagyunk. Az történt, hogy mindnyájan elmentünk kirándulni, majd az egyik unokatestvérem a barátnőjével és a másik unokatesóm barátnőjével a kirándulás után elmentek még pizzázni, engem pedig nem hívtak el. Előttem szervezték le, hogy mikor találkoznak és hol és fel se merült, hogy esetleg lenne-e kedvem csatlakozni. Ja, és ha nem lett volna elég, akkor az unokatesóm a nagynéném és az én nyakamba lőcsölte a kutyájukat, hogy amíg ők elmennek, addig mi vigyázzunk rá, mert úgyse vihetik be az étterembe. Neked rosszul esett volna?

jún. 29. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10es a felnőtt nagynéni se szólt semmit.
jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Semmit nem szólt.
jún. 29. 21:14
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bunkok voltak. Erre nincs mentseg.
jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező, ez tényleg elég tapintatlan, bunkó dolog volt a részükről. Nekem is rosszul esett volna, szóval megértem, hogy te is így vagy ezzel.
jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor nem én reagálom túl.
jún. 29. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!