Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
Minden nyáron egy hetet a nagynénéméknél szoktam tölteni, ahol az unokatestvéreim is ott szoktak lenni, hébe-hóba a barátnőik is. Több, mint 150 km-re lakom tőlük, úgyhogy nem szoktunk egy évben sokszor találkozni, de jóban vagyunk. Az történt, hogy mindnyájan elmentünk kirándulni, majd az egyik unokatestvérem a barátnőjével és a másik unokatesóm barátnőjével a kirándulás után elmentek még pizzázni, engem pedig nem hívtak el. Előttem szervezték le, hogy mikor találkoznak és hol és fel se merült, hogy esetleg lenne-e kedvem csatlakozni. Ja, és ha nem lett volna elég, akkor az unokatesóm a nagynéném és az én nyakamba lőcsölte a kutyájukat, hogy amíg ők elmennek, addig mi vigyázzunk rá, mert úgyse vihetik be az étterembe. Neked rosszul esett volna?

tegnapelőtt 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan, elég bunkók voltak, sajnálom.
tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Rosszul esett volna, de nem érdekelne már különösebben!

Nem létezik az, hogy azt gondolták, hogy te fizettetni fogsz magadnak?

Es nincs nálad pénz ?

Vagy lehet nem lett volna kire hagyni a kutyát !

tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2es, akkor nem megyek el. Meg ott volt a nagynéni is aki vigyázhatott volna a kutyára.


Nekem is rosszul esett volna kérdező. Ezután eléggé távolságtartóan viselkednék velük. Nagynénéd mit mondott?

tegnapelőtt 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem szívesen mondom ezt, de úgy tűnik, csak te gondolod azt, hogy jóban vagytok. Akivel jóban vagyok, nem viselkedem vele ilyen bunkó módon, mint az unokatesóid veled.
tegnapelőtt 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Az egyszem felnőttnek kellett volna arra gondolni hogy éhesek is lesznek a kölykök.
tegnapelőtt 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A nagynéném nem mondott semmit, szépen hazajöttünk és itt hűsölünk a kutyával. Legalább cuki.
tegnapelőtt 20:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagynénéd is gáz ne haragudj, unokatesódák meg bunkó parasztok. Nem tudsz hazamenni?
tegnapelőtt 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagynénéd nem ért a kamaszokhoz csak felügyelő.

A kamaszok se értenek egymáshoz hogy mint felnőttek leközöljék hogy egyutt bemegyunk ebédelni, vagy elore leszervezni a kajálást hogyan is lesz ez kutyákkal.szal most ez van normális felnott vezetés nelkul.


A nagynéne se kompetens, meg a kamaszok se.

tegnapelőtt 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kamaszok. Unokatesómék már elmúltak 20…
tegnapelőtt 20:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is látod gyerekek. Melyik felnott csinálná azt hogy es ti maradjatok a kutyákkal?
tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!