Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyárban dolgozok de nagyon...

Gyárban dolgozok de nagyon rossz csapatba kerültem ha megkérdezem a műszakvezetőt, hogy kerülhetnék e másik sorra abból lehet valami hátrányom?

Figyelt kérdés

Sok olyan sor van korulottem ahol normalisak az emberek de en pont egy olyanra kerultem ahol nagyon nem..tiszteletlenek, csunyan beszelnek velem es a sorvezetomet nem erdekli, ha mindenre visszaszolnek es megvedenem magam egesz nap konfliktusokban lennek, amugy a munkaval nincs bajom de ez a sor es a sorvzetom is nagyon rossz, volt olyan hogy sirtam is de muszaj ott dolgoznom mert nincs mas lehetosegem.

Arra gondoltam megkerdezem a muszakvezetom, hogy kerulhetnek e masik sorra, elmondanam oszinten mi a bajom ezzel a sorral, csak nem tudom hatranyom szarmazna e ebbol, pl elmondana e a sorvezetomnek hogy voltam nala es panaszkodtam vagy mellem alla es masik sorra kerulnek, ha elmondana megjobban megolnenek, szo szerint lelkileg terrorizalnak.

Szerintetek egy probat meger?

25L


jún. 27. 18:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Amugy senki sem uj koztuk 2-3 eve egyutt dolgoznak es azon vannak hogy szamoljak le onnan. 1 fiu van aki neha kedves velem es segit, de legtobbszor tiszteletlen o is es amikor a tobbiek latjak hozzam sem szol o sem.
jún. 27. 18:32
 2/3 A kérdező kommentje:

Es igy hogy a sorvezetom is szemtelen velem, ezt ok latjak es emiatt is megjobban megmerik tenni a dolgokat velem szemben.

A szomszed soron van egy velem egyidos fiu o latja a dolgokat amik nalunk mennek, es kerdezte tolem hogy hogyan birok veluk egyutt dolgozni, szoval nem csak bekepzelem, o normalis soron van de pl a masik mellettem levon soron latom hogy ugyanolyan rossz emberek vannak mint az enyemen es sokszor még ok is beszelnek nekem csunyakat..

jún. 27. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy próbát megér.
jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!