Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha rossz...

Mit lehet tenni ha rossz emberek vesznek körül és csak bántanak legtöbbször?Aki volt hasonló helyzetben annak mi segített hogy ne mindig ő legyen hibás szerepben?

Figyelt kérdés
Tudom meg kell ezekkel az emberekkel szakítani a kapcsolatot viszont egyelőre még nem tudom mert suliba járok illetve a szüleim is szoktak bántani néha a testvérem is.Ezek a dolgok napi szintűek állandóan én vagyok a fura és ez zavar mert mindig én vagyok mindenkinek a hiba és bennem látják a hibát.Az osztálytársaim is sokszor üvöltöznek velem mikor elrontok valamit pl tesin valamit rosszul csinálok akkor egyből kiakadnak.Így nyílván szerintem ez miatt rosszabban is megy az egész mert mindig attól félek megint elrontok valamit és újra én leszek a baj.A szüleim is sokszor lecsesznek ha olyan kedvűkben vannak meg lebutáznak néha igazából ilyenkor sokszor bánom,hogy élek mert mindenkinek csak probléma vagyok állandóan és ez zavar.Mi a megoldás szerintetek?

jún. 5. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni, én is ezt csináltam, engem is rengetegen bántottak.

Ma már legfeljebb csak a neten bántanak, bár minap qrvaanyáztak nekem egyet a körforgalomban, a csávó meglepődött volna, ha utánamegyek. Szerencséje, hogy siettem.

Az arctalan, gyenge, agresszív, nyominger alakok éreznek folytonos késztetést arra, hogy bántsák a gyengébbet.

Na nálam ezt pont fordítva van, akit elnyomnak, életem árán is védem.

1 napot cserélnék veled kérdező...

jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is igy eltem aztan elkoltoztem a szuleimtol,imadom a temeteseket,a regi osztalytaraaklak nem tartom a kspcsolatot


Addig meg elmentem a kozelukbol ah tudtam.

Idkolaban minden szunetben tanultam nem probsltam baratkozni futni az emberek utan

jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Befogsz sokkalni ha sokáig tűrőd. Nem az elkerülés lesz a megoldás ha egy szóval mondannál valamit azoknak akik bántanak anélkül hogy bántanád őket mi lenne az a szó?

Ha esetleg több szó ami eszedbejutott akár egy mondat írd le ide kérlek

jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Miért cserélnél velem 1 napot?


#3 Igazából ha mondhatnék akkor annyi lenne,hogy legyenek elfogadóbbak és megértőbbek velem és ne csak a rosszat lássák mindig hanem értékeljék a probálkozást is.

jún. 6. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak mond ki hogy elég és azt amiket itt írtál.

Elsőnek mond ki tükör előtt mert nem könnyű hitelen kiállnia magáért annak aki eddig sosem tanulta meg hogy kell.

Utánna ha helyzet adta csak mond ezt amit most.

jún. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!