Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz a kapcsolatom apámmal,...

Rossz a kapcsolatom apámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lessz bocsi.


Apám régen még gyerekkorunkban alkoholista volt, és eléggé agresszív. Reggel elment autóval és mindig későn este ért haza részegen, olyankor mindig durván bántalmazta anyánkat a szemünk láttára, sokszor kint aludtunk elbujva előle. Anyám nem tett soha ellene feljelentést, így eléggé ránk volt Szálva,(emiatt kaptam egy eléggé komoly pánikbetegséget.) aztán elkapták ittas vezetésért és 3-év letöltendő börtönbüntetést kapott. Most itthon van. Próbált 6-hónapig minta apaként viselkedni, de én valahogy sose bíztam abban hogy ennyire megváltozott, jól is hittem, hiszen minap 3-szor is megütött, és azt mondta hogy egy csöves nyomorék vagyok, azért mert nem akartam hogy össze verekedjen az ismerősével és le fogtam.


Aztán másnap bocsánatot kért, és azt mondta hogy ebben én is hibás voltam. Amit nem értek de mindegy. Azt mondta hogy ő próbál rajtam segíteni hogy előre tudjak haladni az életben, legyen jogsim hazám stb. Látom hogy próbál segíteni, de én úgy gondolom hogy nem így kell segíteni hogy meg űtjűk a gyermekünket.


Szeretnék segítséget kérni komoly válaszadóktól hogy adjak e esélyt neki vagy mégis mit tegyek, mert egyáltalán nem tudom


20 F


jún. 18. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Állj a saját lábadra, költözz el.
jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, és örökre felejtsd el, hogy volt egy ilyen személy az életedben.
jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!