Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire rossz eladóként dolgozni?

Ennyire rossz eladóként dolgozni?

Figyelt kérdés
Bármilyen boltról olvasok, szinte mindegyikről rossz véleményeket olvasok munkatapasztalatként pl. az eladót nem engedik ki csak úgy inni, vagy wc-re menni, meg hogy az eladókat kb. semmibe veszik a vezetők stb. Legyen az egy Aldi, Lidl, Penny, mindegyikről rosszakat olvastam.
jún. 22. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nyílván nem mehet ki az eladó, amikor áll a sor. Képzeld el, ha pon sorra kerülnél és elmenne az eladó wc-re. Engem üldtek már ki kisboltból, mert az eladó wc-re akart menni és nekem se esett túl jól.
jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk / kelet európában jah... Nyugat európában annyira nem, ott általában vannak a dolgozóknak jogai is. És nem, nem áll ott se a sor! Sőt, lehet csak én nem vagyok eléggé pszichopata a magyar átlaghoz képest, de szerintem inkább álljon pár percig a sor, mint hogy valaki vesekövet kapjon attól, hogy folyton tartogatja a kisdolgát.
jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

arra már senki nem gondol, hogy a vevő, hogy a dolgozónak is jár a szünet és a wc-re menés stb emberi szükséglet, de valóban szinte kinozzák a főnökök a pénzátárosokat majd ha lejár a 2 óra vagy nem tudom mennyi kb ami után jár a szünet addig nem mehetsz wc-re, csak a szabályokat követik, ha mondjuk te sokat iszol és fél óránként kell menned az nem lehet, várd ki a 2 órát, jah mindenkori rabszolgatartás modern verziója.

Lehet itt höbörögni, hogy ha sorban állsz és bezárják, de nyilván nyitnak helyette egy másikat és oda is mehetsz, és pont az első leszel szóval ilyenkor nem árt a másik oldalt is nézni, hogy ő is emberből van

jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a pont te leszel az első nem igaz. Nézd meg, ha nyitnak egy másik pénztárat. Ha öten állnak sorban, ki lesz az első a másik penztárnál? Aki az elsőnél az ötödik volt. Ő kezdett el odarohanni, meg se kérdezte az előtte álló 2 embert, hogy akarnak-e menni.
jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de ha a dolgozónak vannak emberi jogai, akkor mi lesz VELEM, a VILÁG KÖZEPÉVEL? nem érhet egy apró kellemetlenség azért, hogy mások életminősge javuljon!!!"


gec ne legyünk már 70es IQsok, itt nem arról van szó hogy minden áron neked lesz rossz, hanem hogy nincs pl annyi ember, hogy oda lehessen hívni valakit arra az időre amíg a másik elmegy wcre. ez a gond.

jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2 órát WC nélkül azért kilehet bírni bármennyit is iszik az ember.
jún. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
6, te pisifétises, most már ide is átjöttél?
jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 keversz valakivel te ütődött.
jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!