Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt betegesnek...

Miért mondják ezt betegesnek amit csináltam? (Egy internetes közösség tagjai)

Figyelt kérdés
Valaki akivel még évekkel ezelőtt írogattam sokat aztán megszakadt a kapcsolat, múltkor megtudtam hogy meghalt fiatalon. És engem ez érdekelt volna, hogy miben halt meg ennyi idősen. Emiatt ráírtam néhány emberre ebből a közösségből hogy megkérdezzem, és jól kiakadtak rajta, meg elmondtak mindenféle gyökérnek meg betegesnek. De nem értem miért, el se magyarázták rendesen, mi volt ezzel a probléma? Hogy kellett volna csinálni?
jún. 18. 16:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Az emberek tudnak érzékenyek lenni, és tiszteletből illik részvétet nyilvánítani. Itt is, a gyakorin, ha arról szól a kérdés, hogy valakid elhunyt, a kommentek úgy kezdődnek, hogy részvétem, biztos láttál már ilyet. Udvariasság, emberség.
jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
De az adott csoportban nem a rokona halt meg a tagoknak, hanem egy távoli ismerősük valamikor nagyon rég!
jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sosem tudod meg, mi volt problémájuk az üzeneteddel. Lehet, hogy nem tartanak szimpatikusak, ezért kibeszéltek (és nem ez volt az első eset). Ne foglalkozz velük.

Vagy dühösek lettek, miért kíváncsiskodsz. Vagy nagyon jóban voltak az elhunyttal, és feltépted a sebeket, ki tudja. Ezer oka lehet.


Kérdezd meg tőlük, mi a gondjuk Veled, vagy felejtsd el.

jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Függhet a megfogalmazástól. De így ahogy írod, én semmit kivetnivalót nem látok benne.
jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

"Szemérmetlen faggatózás" - úristen, ezt a nagyképű észosztót! Téged nagyon utálhatnak, ha élőben is így állsz az emberekhez, 10-es! Mitől szemérmetlen faggatózás az, ha valaki megkérdezi, hogy egy fiatal ember miben halt meg?! Bizarr, hogy random emberekre ráírsz???? Úristen!

Kinek kellett volna részvétet nyilvánítani, és minek? Mire jó az nekik?! Azt se tudod, kicsodák voltak egymásnak!

jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Léccilécci, másold be a kérdést, abból meg tudjuk szakérteni, mi volt vele a gond. :)
jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
Csatlakozom a #15-öshöz, részben, mert teljesen egyetértek vele, részben, hogy legyen még kit lepontoznotok.
jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Kíváncsi voltál ez érthető egy bizonyos fokig, de gyászoló barátoknak ez lehet tolakodó volt. Mindenkinél más játszódik le. Van aki nem tud erről beszélni vagy írni.
jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Gyászoló barátok, pláne több hónap után? Ugyan már! Egy netes közösség nem mélységesen gyászoló, a bánattól megnémuló barátokból áll. Mellesleg aki épp mélységes, javíthatatlan gyászban van hónapokon át, az nem mond el egy érdeklődőt mindenféle gyökérnek meg betegesnek. Ezt maximum akkor tehetné, ha valami nagyon perverz feltételezéssel állt volna elő a kérdező, nem egy sima kérdéssel. Dehát nem siet magát idézni, hiába várjuk.
jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!