Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az élet ha valaki...

Milyen az élet ha valaki nincs fent közösségi oldalakon? Nyugodtabb?

Figyelt kérdés
jún. 2. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én fent vagyok, de valójában nem vagyok aktív, csak az óvoda miatt csináltam profilt. Nem posztolok, nincs ismerősöm, nincs fent fotóm sem. Nem látok összefüggést, én különösen nyugtalan személyiség vagyok.
jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Az nagy baj, ha az életedre hatással van a face.

Ismerősökkel való kapcsolat tartásra szoktam használni csak.

jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez minden vacakra igaz, amiről azt gondoljuk, hogy szükségünk van rá. Tudom ezt nehéz értelmezni, meg én sem vagyok különb.
jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtabb. Kevesebb inger ér, kevésbé fáradsz el.
jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Az volna, csak innen is el kellene tűnnöm.
jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Messenger-t használom, csak a családtagjaim vannak bejelölve. Nem vagyok nagyon kelendő senkinek sem, tehát nálam alapból nyugis a közösségi élet.
jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Az már rég rossz, ha facebook meglététől függ a nyugodtság szintje
jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Maga a célja a közösségi oldalnak nem rossz, de a buktatója, hogy nagyon könnyen bele lehet őrülni. Miért van az, hogy Ágika az én posztomat nem lájkolta be, de Piriét igen, 8-kor bejelöltem Pistát Facen, 11 van és nem jelölt vissza, biztos jót röhög rajtam hogy id.i.óta vagyok, Móni láttamozta az üzenetemet, a fenéért nem reagál, Lajoska miért nem nézte meg a Storymat amikor a múltkorit igen és láttam, hogy amióta megosztottam a Storymat kétszer is elerhető volt, miért nem látom Erika legújabb posztjait miért tilthatta le nálam a láthatóságot, csak nem megutált???

Ezt elolvasva egy paranoiás embernek tűnhetek, de tényleg ezt váltja ki a közösségi oldal az emberből.

Az egyik rokonom pl azért nem posztolt efy idő után, mert a kezdetekben 40 like jött rá, évek múlva meg csak 7 és elege lett, hogy ilyen nemtörődömek az emberek.

jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Klasszisokkal nyugodtabb!

Speciel, nekem nem hiányzik az igénytelenség, agresszivitás, okoskodás, kioktatás, az áligényeskedés, gyűlölködés, a vég nélküli reklámgombolyag, a felelőtlen adatkezelés, a fiókfeltörés és az sem, hogy a petike éppen hány fokos szögben fröcsköli a spenótot a frissen meszelt falra!

jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb inger ér, nem hasonlítgatom magam mások oda kipakolt életével (ami sokszor ugye nem is fedi a valóságot), nem kell állandóan (politikai) hirdetésekbe botlanom.
jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!