Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor változott többet a...

Mikor változott többet a világ, 2004 és 2014 vagy 2014 és 2024 között?

Figyelt kérdés

Én 2004-ben még túl kicsi voltam, így arra nem igazán emlékszem, persze a 2000-es évek egy jelentős részére már igen, de érdekelne ki mit gondol.

Itt leginkább az emberek hétköznapi életét érintő változásokra gondolok, pl az internet elterjedése, okostelefonok megjelenése, stb.



jún. 18. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan változik.

Nekem az is nagy változás volt, amikor lett mobiltelefonom. Kb. 2000-2001 környékén De ugye az még más volt. Nem okostelefon, nem lehetett fényképezni. Ez kb. egyidőben volt az Internet használat terjedésével. Az is érdekes volt. A telefon és az Internet is inkább érdekesség volt, kis segítség a munkában, de nem tőlük függött minden.

A közösségi média sem volt először nagy változás. Az is csak egy érdekesség volt. Először az iwiw-et használtam, később a fb-ot. A többi már nem is érdekelt. Fb-on jött a nagy változás, amikor az érdekességek, a közvetlen ismerősökkel való kapcsolattartás helyett átment ismerősgyűjtésbe, magamutogatásba. És persze ezzel egyidejűleg jött a rengetek kommentelési lehetőség mindenhova. Azóta szerintem szörnyű, hogy mennyi mindenhez hozzászól mindenki, amihez lövése sincs. Arról nem is beszélve, hogy milyen stílusban. Kb. 10 éve elég gáz a helyzet.

Ami nekem nagy változás az a munka. Régen hazamentem munkaidő után és senki sem keresett. Ma hívnak, jönnek az e-mail-ek, stb.

De persze előnye is van, bármit azonnal meg lehet keresni, ellenőrizni, mindig van GPS, stb.

jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a fb-ot talán 2010 körül kezdtem el használni, és eleinte jó pár évig teljesen más volt, mint most. De 10 éve már biztosan borzalmas, plusz hozzájöttek még a további platformok is.
jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan de ha mindenképp mondani kellene akkor 2014 és 2024 között
jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2004 körül kezdte el a változás egyik részét.
jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2000-2010 között aranyvilág volt, 2010-től kezdett el hanyatlani de ami 2020-tól van az katasztrofális!
jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
65 éve figyelem, és minden évben gyorsul a változás.
jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!