Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legborzalmasa...

Szerintetek mi a legborzalmasabb halálnem, amit csak el tudtok képzelni?

Figyelt kérdés

jún. 13. 22:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
70%
Élve nyúzás
jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
52%
Aids, rák, leukémia.
jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
54%

Valami benzines kisautóban ülve ütközni valamivel, amitől totálkár lesz.

Karosszéria rádgörbül gyakorlatilag, rengeteg csontod ripityára törik, vársz fél-1 órát a tűzoltókra, de addig szép lassan elkezd égni az autó.

És látod félig élve, hogy terjed a tűz, többen néznek kívülről, és nem tudnak kiszabadítani, erővágó, poroltó hiányában.

jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az élve elrohasztás. Olvastam valahol, a "sötét középkorban" volt egy olyan kivégzési forma, hogy az elítéltet belerakták egy hordó vízbe, és csak a fejének volt rajta egy nyílás, tehát a személy nyaktól lefele a vízben volt, a nyílás pedig éppen hogy a nyakának az átmérőjével egyezett. Az elítéltet rendszeresen etették/itatták, és éppen ezért csak egy helyre üríthette a dolgokat, mikor szólította a természet. Igen, konkrétan a saját vizeletében/székletében ücsörgött egy idő után ki tudja meddig. Aztán amikor szétbontották körülötte a hordót, nyaktól lefele a felismerhetetlenségig szét volt rothadva a teste, persze addigra már nem is volt életben.
jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy oroszlán megtámadna és szétmarcangolna engem. Elég durva halál lenne... Ezért hordjatok mindig magatoknál paprikasprayt..! 😏😏
jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
62%
25# Szétszedne cafatokra az oroszlán. A másik ijesztő halál ha egy óriás anakonda felfalna...
jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
54%
Írta valami az atomsugárzást (Csernobil), az is durva lehet tényleg. Ami még eszembe jutott, hogyha valakire hosszú ideig hideg vizet öntenek zuhanyból, akkor egy idő után megfagy, vagy leáll a szíve. Az se lehet kellemes. Vagy felvágják az ereit és elvérzik, az is fájdalmas lehet. Vagy ha valaki seb elfertőződik, vagy belülről szétrohad az ember szervezete. Ezek is elég fájdalmas, szörnyű halálnemek.
jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%
Csak el kell olvasni, hogyan kínozták az embereket elődeink. Mind borzasztó tortúra volt, legtöbbjük ellátás nélkül halálos. Nem is tudok választani, hogy melyik a legborzalmasabb.
jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sajnálok mindenkit, aki értelmetlenül volt/van megkínozva.

Még meg is sirattam azt a szörnyű történetet.


De a 79%-osnak, aki itt minden választ lepontozott, neki azért beütnék egy-egy kissebb szöget minden körme alá.

jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

28-es:


Én nem értem, hogy egy olyan kérdésnél, ami szubjektív, mindenki saját véleményét kéri és a kérdésre válaszol miért kell lepontozni.

jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!