Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legborzalmasa...

Szerintetek mi a legborzalmasabb halálnem, amit csak el tudtok képzelni?

Figyelt kérdés

jún. 13. 22:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmam sincs, hogy mi lehet a legborzalmasabb, de valószínűleg valami olyan, ami lassan jön viszonylag és kűzdesz az életedért.. megfulladni, megégni, éhenhalni.. ezeket például embertelen lehet elviselni.
jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Metionin ***** válasza:
80%
Szerintem a fulladás.
jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Élve elégni
jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Megfagyás. Megégés. Felakasztás, ha nem jön be és ott fuldoklik fél óráig a kötélen szerencsétlen. Sav szétmarja a testet, az is borzalmas halál lehet. Vagy aki sósavat iszik, az szétmarja a torkát, nyelőcsövét, fuldoklik és savat hány kifelé...
jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Ha megláncolnak és hónapokon keresztül kínoznak, vernek, szúrkálnak, vagdosnak, nyúznak, megvakítanak, letépik a körmeidet, egyenként kihúzzák a fogaidat, telepakolnak bogarakkal/csúszómászókkal. Ilyesmire gondoltál? Ez a legborzalmasabb, amit el bírok képzelni.
jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%

A fulladás csak egy percig rossz aztán nagyon hamar vége

És fájdalommentes

Az égés súlyos balesetek 100x rosszabbak

jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%
5# Jujj a kis szadista.. 🤣🤣🤣😂😆
jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
52%
Éhen hálás vagy szomjan.
jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Duke81 ***** válasza:
78%
A rák nagyon durva. Rengeteg ember belehal és egyesek évekig küzködnek vele hiába.
jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Pont ma olvastam Furuta Dzsunko japán diáklány haláláról, a rosszullét kerülgetett a végére. Sok borzalmas halálról hallottam már, de az övét szerintem nem lehet überelni, aki nem ismeri, csak akkor olvasson utána ha erős a gyomra és az idegzete. Az emberei aljasságnak, kegyetlenségnek tényleg nincsen határa.
jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!