Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Presztizs kérdés, céges autó...

Presztizs kérdés, céges autó vs saját autó?

Figyelt kérdés
Egy kérdésben nehezen tudtam volna megfogalmazni, lényeg, hogy egyrészt ma már presztizs kérdés is a saját autó, sokáig volt saját autóm is, de munkahelyi pozíciómból kifolyólag kaptam céges autót teljes körű magánhasználatra, tankolókártyával, ezért a sajátomat eladtam, mert teljesen felesleges volt. És társadalmi megítélés szempontjából érdekelni, hogy mennyire gáz, hogy nincs saját autóm? Csak cégessel járok mindenhova.
jún. 7. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha a céges autó egy felmatricázott teherautó az azért ciki, de ha egy felirat nélküli autó, akkor honnan tudnák, hogy céges?
jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne gáz? Komolyan nem értem hogy merül ez fel, a lőtéri kutyát nem érdekli ez…
jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas.
jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miféle "presztízs"? Esetleg ha saját porschéval akarsz csajozni, azzal valóban könnyebben befűzöd a plázapitsákat, mert azt könnyebben megkülönböztetik a szolgálati Octáviádtól. Vagy a beépített nyomkövető lehet még zavaró, ha a főnököd munkaidőn kívül is látja hogy merre jársz.
jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Én sírva mennék ma aluszni, Bàs.


A sajàt autót mondjuk nem adtam volna el, de lelked rajta.

jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor lehetel menő, ha minden héten más autód van mint Dzsívíemnek!

a báttyának hol amg mercije van, hol porsche vagy valami menő! őrá hasonlics

jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogyha céges autót használsz, akkor a céget "segíted", hisz teljesen más költsége van egy céges autónak (sokkal kevesebb), mintha azt a pénzt ki kellene fizetnie neked.
jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztm jó nagy hülye aki (persze ha van bőven pénze oké), aki tart egy saját autót amikor a céges jó és mondjuk tényleg nem egy kis furgon.

N

jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!