Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy 24...

Szerintetek gáz, hogy 24 évesen gáz, hogy nincs saját kocsim és az anyáméval járok mindenhova?

Figyelt kérdés
Szerencsére gyakran tudom használni mivel csak dolgozni jár vele, és új szép kocsi is, de ha például találkozok egy lánnyal és megtudja, hogy nem a sajátom akkor az nem ciki? Egyetemista vagyok még 1 évig, nincs még keresetem, vehetnék mert van 1,5 millió megtakarításom, tehát tudnék venni, viszont olcsót se akarok, amit kinéztem egy AUDI A5 coupe ami 3millió forint, viszont mire arra még összegyűjtenék az legalább 2 év(abból még 1 év tanulás szinte 0 jövedelemmel), ha azzal számolok, hogy kb 1év alatt tudnám meg a maradékot megspórolni.

jún. 2. 22:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nem ilyen gondolkodással kéne belevágni párkeresésbe. Illetve nyugodtan elzavarhatod azokat a lányokat, akik autót keresnének rajtad.

Tőled komolytalan, olyan lánytól irreális.


35/F

jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
10: Eléggé túlzol vele!
jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%

#10

Szarom le, hogy neked ciki. Nem vagy te senki az életemben, nem tudod mik történtek. Az meg, hogy a párocskád egyetem mellett teljes állásban dolgozik, az rendesen megmutatja milyen színvonalú szakon tanul, ugyhogy no comment…

jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
38%

26 vagyok. 19 évesen sajàt pénzből vettem sajàt autót, annak ellenére hogy fel lett ajànlva hogy hasznàlhatom a csalàdi autót. Nem akartam, mert gàznak tartottam.


Monduk azt hogy bölcsebb lett volna elfogadni és megköszönni, esetleg fenntartàsàt àtvàllalni, mint 7 évig egy extra autót fenntartani mikor a màsik az udvaron àll, viszi a pénzt.


Szívemhez nőtt amit vettem, ezért a mai mapig megvan. Viszont ami most lenne legbölcsebb anyagilag, az teljesen letenni (cég fizeti a BKV-t és nincs parkoló, így kb hétvégi autó, de akkor se hasznàlom mert akko nem lehet meginni egy fröccsöt se haverokkal). Szóval élethelyzettől függ. De én megbàntam hogy volt egyàltalàn.

jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%

#13


Az egyik legerősebb szak az országban, csak levelezőn. Szóval ez nem talált.

Te meg 26 évesen úgy élsz mint egy csecsemő, és láthatóan elég defenzív vagy ezzel kapcsolatban, tehát a lelked mélyén te sem érzed normálisnak.


#14 na igen, ha nem vetted volna azt az autót, 7 év alatt a bele fektetett pénz, és az éves fenntartási díj kb. bármilyen módon befektetve megduplázta vagy triplázta volna magát. Most egy kis külvárosi lakásod lenne belőle.

jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem gáz. Amelyik lány szerint ciki azzal nem kell foglalkozni, mert nem TE vagy számára a fontos, hanem az, hogy neked MID van.
jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
13-asnak abszolút igaza van - az egyetemen kívül! 15 továbbra is túlzó!
jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen teljesen normális ha valaki még otthon lakik, és a szülők kocsiját használja. A jelenlegi világban egyre többen vannak úgy, hogy később költöznek el otthonról, és kezdenek új életet a szülök nélkül.

A huszonévesek többségé nem rendelkezik saját kocsival, örülnek ha megkapják a szülőktől. Egy kocsit nemcsak megvásárolni kell, annak vannak fenttartási költségei, főleg egy Audinak.

Nekem nincsen kocsim, évekkel ezelőtt eladtam. Nincsen rá szükségem. Munkahely, bevásárlás szó szerint, minden a lakóhelyemtől max... 20-30 perc gyalog. Kerékpár, és tömegközlekedés. Nekem ez elegendő.

Mellesleg évesszinten kb... 800 ezer forintot spórolok azzal, hogy nincsen kocsim.

Nem vagyunk egyformák, mindenki döntse el, hogy mire van szüksége.

jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, hogy gáz.
jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
15%

#15


"Az egyik legerősebb szak az országban, csak levelezőn. Szóval ez nem talált."


Levelező és erős szak?😂😂 Micsoda?😂😂😂😂 Hát tudtam, hogy nem egy SOTE-ÁOK...



Direkt nem válaszoltam tegnap, mert nem akartam felcseszni magam farmakológia szigorlat előtt. Átmentem, ötös lett. Hivatalosan is ötödéves lettem, lehet gratulálni, hogy leszek valaki! Az, hogy neked "csecsemő" az, aki egyetemen tanul, az legyen a te bajod. Én megharcoltam dolgokért, és most leszek ötödéves, mert sikerült a farmakológia szigorlatom!!!

Ma lettem 27, egyébként, csak hogy mégnagyobb legyen a trigger...

Ez nem defenzív, csak senki nem szólt hozzád és senki nem kérte a véleményedet! Senkit nem érdekelsz, senki vagy. Nem szeretem, amikor kritizálnak ok nélkül, mert fogalmad nincs mik történtek érettségi után.

Most ötödéves leszek általános orvosin, ha elvégzem, akkor apukám már nyugdíjba fog menni és megkapom a teljes ügyfélkört és praxist. Ekkor leszek 29 éves. Gyakorlatilag hónapok kérdése alatt többszörösen le lesztek körözve pénzben. Már nem maradt sok! Az élet hiába lóverseny, a végén úgyis én fogok nyerni!

Tudod...Winners focus on winning (ÉN) loser focus on winners (ti).😂😂 Senki nem szólt hozzád, mégis bemarsz. Hát most megkaptad.


Az a szép az életben gyerekek, hogy hiába nagy a pofátok, a végén úgyis veszteni fogtok! Én ezt szeretem az életben. És nem, nem azért nagy a pofám ,mert ötödéves leszek és sikerült a farmakológia szigorlatom. Ti ennyit értek. Hiába küzdötök, mindhiába. A mentalitás, az ami előrébb visz. Egy görcs vagy. Pont.


Szóval gáz, ha valaki keresi a saját útját, és 23 évesen kezd bele a legnagyobb presztízsű szakba és azt 29 évesen fejezi be. Atyaég...hova jutottunk...Hála a jó Istennek és minden egyes nap hálát adok ,hogy milyen szüleim vannak! Nekem nem ilyen paraszt fillérb.szók jutottak. Mi a felső ezerhez tartozunk, nem véletlen. Büszkék rám, mert lesz egy orvos fiuk, aki továbbviszi apja örökségét. Már első hónapban annyit fogok keresni, mint ti egy év alatt. Ennyit rólatok🤣🤣🤣🤣

jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!