Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy 24...

Szerintetek gáz, hogy 24 évesen gáz, hogy nincs saját kocsim és az anyáméval járok mindenhova?

Figyelt kérdés
Szerencsére gyakran tudom használni mivel csak dolgozni jár vele, és új szép kocsi is, de ha például találkozok egy lánnyal és megtudja, hogy nem a sajátom akkor az nem ciki? Egyetemista vagyok még 1 évig, nincs még keresetem, vehetnék mert van 1,5 millió megtakarításom, tehát tudnék venni, viszont olcsót se akarok, amit kinéztem egy AUDI A5 coupe ami 3millió forint, viszont mire arra még összegyűjtenék az legalább 2 év(abból még 1 év tanulás szinte 0 jövedelemmel), ha azzal számolok, hogy kb 1év alatt tudnám meg a maradékot megspórolni.

jún. 2. 22:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Tőled idősebb férfiként két dolgot tudok neked mondani a leírásoddal kapcsolatban.


1. Ha tudnád, hogy a veled egykorú lányok közül sokan miből keresik a "zsebpénzüket", nem éreznéd cikinek, hogy anyád autójával jársz.


2. 3 millió forintért akkor vegyél audit, ha marad még 3 milliód, amit majd rákölthetsz 2-3 év alatt.

jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Nekem meg 31 évesen sincs saját kocsim. Gyalog járok mindenhova. (kisváros) tojok rá ki mit gondol róla. Pláne a tinédzserlányok véleménye nem érdekel.
jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%

3 millióért német prémium azt üzeni, hogy csóró vagyok, nincs pénzem fiatalosra. Szerintem ne akard többnek mutatni magad, mint ami vagy. Vállald önmagad, légy önazonos. Nincs azzal semmi baj, hogy anyád kocsijával jársz. Minden egyéb önámítás lenne.

Most egy 24 éves aki kap a családjától egy 25 milliós új autót, az több mint te?

Így ne menj neki az életnek

jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Én 28 vagyok és jogsim sincs, nem hogy autóm. Nem kötelező ez.
jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
43 évesen jogsim sincs,mégis van nőm.Sz..rd le,hogy ki mit gondol.
jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%
35 évesen sincs kocsim, ellenben ingatlanok, és 8 jegyű befektetések vannak. Autót venni, hacsak nem gazdasági oka van (legalább 1 órát spórolsz vele naponta), hatalmas baromság, és 6-8 évvel veti vissza egzisztenciálisan a korodbelieket, és ennyivel tolja ki a lakásvásárlást. Egy felesleges pénznyelő, ha városban élsz. Ráadásul autókázni értelmes társadalmi közegben már 20 éve sem volt menő, tehát ha kellően magasra rakod a lécet ismerkedésnél, akkor semekkora hátrány nem ér.
jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó dinnyés mergánál nincs is nagyobb rányomifogó
jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
66%
Miért volna az? Én kb 30 éves koromig nem rendelkeztem autóval.
jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
26 éves vagyok, nincs semmim (nemhogy 1.5 millióm…), szüleimmel élek és mindenhova velük járok. Nem érzem cikinek, ha apukám új autójával megyek valahova. Még egyetemre járok. Ez 29 évesen egész biztosan így marad. Leszarom más mit gondol.
jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%

#9


Mondjuk ez elég ciki. Illetve ezen minden ciki, kivéve az autó dolog. Ha nem egy csecsemő lennél, bőven lettek volna éveid egzisztenciát építeni. A párom pl most 18, szintén egyetemre jár, de jó fizetése van teljes állásban, és rég nem a szüleivel él. Te meg kb. 30 éves korodig kitolod a csecsemőéletet.

jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!