Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor 17-18 éves voltam,...

Amikor 17-18 éves voltam, mindenki cikizett, hogy szűz vagyok. Mit szólnának, ha megtudnák, hogy már a 18-dik strigulám van 29 évesen?

Figyelt kérdés

jún. 2. 08:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
mind a 18 fizetős prosti volt biztos.
jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj, de inkább a diplomáid számával dicsekednél.
jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ugyanolyan cikinek tartanának, hogy ők felnőttek, te meg még mindig ott tartasz csak, hogy a dugásokat számolod.
jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
95%

Hogy mit szólnának? Elmondom èn neked:

SEMMIT.

Lesz@rnának.

Az emberek többsége hajlamos abba a hibába esni, hogy fontosnak hiszi magát. Pedig magasról lesz@rják, hogy mi van veled. Akik cikiztek régen, azok ma már meg se ismernének az utcán. Az elmúlt 10 évben 10 másodpercet nem foglalkoztak veled, egy gondolatra nem méltattak. Olyan szinten lesz@rnak, hogyha ma felakasztanàd magad, még hetek múlva se jutna el hozzájuk a híred. Ha pedig egyszer eljutna, akkor "hmmm hát ez szomorú" - mondanák közömbös hangon, majd egy vállrándítás után élnék tovább az életüket.

Ez van, haver. Nem vagy fontos. Ezt fogadd el. Éld az életedet úgy, ahogy szeretnéd.

jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 strigulánál tartok ugyanennyi idősen, és büszke vagyok rá, hogy csak egy partnerem van, akivel azóta is együtt vagyok.
jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy olyan sz...r vagy az ágyban, hogy aktus után mindenki kidob.
jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

En nem cikiztelek, de nem is irom le, most mit gondolok.


Strigula b+...

Sokat elmond rolad.

jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szánakoznának rajtad, hogy 29 évesen még itt tartasz, hogy strigulázgatsz...
jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenért nem cikiznék senkit sem, de erről a strigulázgatásról, meg "18-dik" írásmódról nekem is van véleményem. Elég beszédes mindkettő, de nem fejtem ki, melyikről mit gondolok.
jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Az idióta főnökasszonyom is azt hiszi magárol, hogy fontos amúgy... Tudom, hogy nem érdekli az embereket a sorsom, és szerintem nincs abban semmi, hogy kiírtam strigula!
jún. 2. 12:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!