Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor 17-18 éves voltam,...

Amikor 17-18 éves voltam, mindenki cikizett, hogy szűz vagyok. Mit szólnának, ha megtudnák, hogy már a 18-dik strigulám van 29 évesen?

Figyelt kérdés

jún. 2. 08:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan tipik cikiztetek vele majd megmutatom nektek..

De ez nem büszkeség hidd el.. Majd a következő párodnak se hazudj erről a számról.

jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Tetováltasd magadra a strigulákat és megtudod.
jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
27%
Azt, hogy már ideje volt 😅
jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Most meg lehet már azon a véleményen lennének, hogy alkalmatlan vagy kapcsolatra és ezért volt ennyi partnered.
jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
22%
Az elég kevés, tesó. Duplájánál tartok. 30/F
jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Duke81 ***** válasza:
72%
Most mit vársz, hatbaveregetést? Egészégedre!
jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Kelendő vagy a húspiacon.
jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
#5 Szeretnéd
jún. 2. 09:27
 9/37 Duke81 ***** válasza:
80%

Am 42 evesen tartok kb 10 "strigulánál". De mindig a minősegi együttlét volt a cél nem a trófeagyűjtés. Sose volt hiányom szexuálisan. Mostani párommal, nejemmel 15 eve vagyok együtt és mai napig nagyon jó vele napi szinten!

Szoval inkább azt mondanám találd meg azt aki tényleg a leginkább illik hozzád es ne arra menj, hogy minét több vonalat behúzz a tabellán. Hidd el sokkal jobb érzés!

jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Huh mekkora teljesítmény. Gratulálok. Te elertel valamit - ja nem. Bszni az állatok is tudnak. Csók.
jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!