Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki már próbálkozott öngyilkos...

Aki már próbálkozott öngyilkossággal de túlélte, volt, hogy megpróbálta újból, vagy ismét arra a pontra jutott, hogy megtenné?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen kiút, nem igaz?

máj. 30. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8,9


Engem is megtalált egy ilyen, tiltottam is rögtön.

máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ...Laci ***** válasza:
38%

Kedves mindenki!


Az öngyilkosság témája kapcsolatban van a létezés szellemi oldalával is. Persze, hogy van aki vallási témájú megjegyzést fűz hozzá.

Sőt az élni nem akarás kérdése (a hívők számára természetesen) elválaszthatatlanul összekapcsolódik az ember túlvilági sorsával. Majdnem biztos vagyok benne, hogy nem rossz szándék vezérelte, aki írogat privátban egy ilyen kérdéskörben, csak talán nem megfelelő eszközt választott.

máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Senior Séf ***** válasza:
30%
Aki túlélte, az nem is akarta, hogy sikerüljön.
máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 medvegyev válasza:
#13, én sajnos túléltem, letörött egy ág. Igazán akartam, hogy sikerüljön, ezért megyek neki újra kis erőgyűjtés után.
jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!