Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik próbálkoztak öngyilkosság...

Akik próbálkoztak öngyilkossággal,mi volt az oka? Mi miatt nem sikerült?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Több oka volt.Bántalmazás,elhanyagoltság (szülő részéről)meg eleve depressziós voltam.

Én hülye a legkönnyebb utat választottam(és nem fogom leírni,többiek se tegyék)nem adunk ötleteket

2023. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Depresszió, borderline személyiségzavar és egy kudarcokkal teli, elrontott élet. Azért nem sikerült, mert nem voltam elég bátor hozzá, hogy hatásos módszert válasszak. Most erőt gyűjtök a következőhöz, aminél remélhetőleg biztosra fogok menni. Tippeket én se fogok adni.
2023. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megmentettek.


Főleg a fenti okokból.

2023. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ok:Bántalmazó gyerek kor,rengeteg trauma,depresszió,Borderline személyiségzavar,PTSD,Pánik betegség stb.


Fiatal és tudatlan voltam...

Most meg még tökéletesítem a módszert.

2023. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem találok olyat ami nem fáj vagy biztosan gyors lefolyású rosszindulatú rákot okoz.
2023. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!