Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm öngyilkossággal...

Barátnőm öngyilkossággal próbálkozott. Most kórházban van és nem hajlandó senkihez egy szót sem szólni. Szerintetek én tehetek róla hogy nem vettem észre? Megfog gyógyulni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt. Nem tudom mi baja lehet.. Dolgozik ,barátnői vannak.
2018. máj. 23. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz hogy mellette állsz és meghallgatod hogy ha beszélni akar róla.
2018. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ide szakember kell, nincs mese.
2018. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Ha ilyen hajlamai vannak, akkor kicsi rá az esély és ajánlott az óvatos elszakadás, hacsak nem akarod az életedet egy ilyen ember mellett leélni.
2018. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolso: egy ilyen ember mellett? Pont hogy most van a legnagyobb szuksege azokra az emberekre, akik szeretik ot!

Kerdezo: meggyogyulhat vagy lehet tunetmentes, barmi is a diagnozisa, de fontos a pszichoterapia es a tamogato, megerto hatter! Nem szabad okolni, hibaztatni, buntudatot kelteni benne.

2018. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy van a barátnőd a kérdés kiírása óta?
2018. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kórházban van még. Most már beszél mindenkivel csak velem nem.
2018. máj. 27. 16:23
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.


Ebben az esetben neheztel rád valamiért.


Adtál okot neki arra, hogy féltékeny legyen, vagy kevesebbnek érezze magát valamiért melletted?


Tapasztalatból tudom, hogy akármilyen jelentéktelennek tűnő apróság képes hosszú távon megmérgezni egy kapcsolatot. Több ilyen pedig egyenesen tragédiához is vezethet...


(Én most teszem helyre az enyémet. Szerencsére működik a módszerem.)

2018. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. máj. 27. 18:51
 9/11 anonim válasza:
Nem biztos hogy neheztel rá,lehet hogy csak szegyelli magát.Kerdezd meg azokat akikkel beszélt hogy mit mondott.
2018. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt a kerdezo santit. Megcsaltad vagy tettel vele valamit amiert nem szol hozzad? Kuldd el a fenebe orvoshoz es kesz. Aki meg divatbol gyilkolja magat annak nem nyilvanosan kell, zarja magara az ajtot es eredmenyesen sok sikert neki. Ennyi
2018. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!