Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

H@jn@lk@ kérdése:

Van köztetek olyan, aki öngyilkossággal próbálkozott, de túlélte/megmentették?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi elsősorban, hogy mi történt veletek utána. Kórház, pszichiátria, gyógyszerek? Mit szólt hozzá a családotok? Megbántátok? Ha lehet kort és nemet is írjatok légyszi.
2017. nov. 13. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem megoldás semmire az öngyilkosság. A szeretteidnek mérhetetlen fájdalmat okoznál. Mindig van valahogy, ezt ne feledd.

Megjártam ezt az utat, de felépültem, és ez a legjobb dolog, ami velem történt. Megbántam, és most nagyon örülök,hogy élek! Mert azóta rengeteg jó dolog történt velem, persze rosszak is, de azt már megtanultam, hogy sohasem lehetek annyira elkeseredett, hogy ez eszembe jusson. Élni akarok és küzdeni, amíg lehetőségem van rá. Te se add fel! Tudom, közhelyesen hangzik, de sokszor nem is látjuk egy keserű helyzetben a megoldást, pedig már ott van.. csak a félelem nem engedi láttatni, mert elhatalmasodik, pedig csak egy hajszálnyi bátorság és türelem kell még, és kitisztul minden.

N

2017. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nagy többség megbánja, szóval alapból nem érdemes megpróbálni.

Inkább beszélj valakivel, akivel érdemes erről.

2017. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!