Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki már próbálkozott öngyilkos...

Aki már próbálkozott öngyilkossággal de túlélte, volt, hogy megpróbálta újból, vagy ismét arra a pontra jutott, hogy megtenné?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen kiút, nem igaz?

máj. 30. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Én megpróbáltam. Mai napig azt mondom, h kár, h nem sikerült, de sajnos nincs bátorságom újra megpróbálni.

Nem ez az egyetlen kiút természetesen. Ez a leggyorsabb kiút, de a legrosszabb is egyben.

máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt mondod, kár, hogy nem sikerült, viszont azt is állítod, hogy van más kiút.Akkor szerinted mi lehet még a kiút? De ezek szerint neked sem lett meg, ha még a mai napig bánod, hogy nem sikerült?
máj. 30. 10:04
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Attól, h meg akarok halni tudom, h ez nem jó megoldás a bajaimra. Nem értelmi fogyatékos vagyok, csak depressziós vagy nem tudom mi, sosem kaptam pontos diagnózist. Gyűlölöm az életemet, ennyi.
máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajnálom... és köszönöm hogy írtál
máj. 30. 10:28
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Többször is próbálkoztam és eleinte megbántam, hogy nem sikerült, de azóta az élet olyan csodálatos emberekkel hozott össze, hogy örülök annak, hogy nem jött össze, mert akkor nem ismerhettem volna meg őket. Az egyikkel pont akkor ismerkedtem meg, amikor olyan mélyponton voltam, hogy arra készültem, hogy megint megpróbálom. Ha ő nincs, most lehet én se írok ide, gyakorlatilag megmentette az életem. Fantasztikus ember, pozítivan áll az élethez és erőt adott nekem, hogy elkezdjek dolgozni magamért. 44 éves vagyok most és gyakorlatilag a nulláról kell felépítenem az életem súlyos mentális betegként, de nem adom fel! Ti se adjàtok fel, hátha elétek sodor az élet valakit, aki segít átlendülni a mélyponton! Kitartás!
máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem is van egy ilyen ember, akire az életemet is rábíztam volna... ő mutatta meg nekem sok sok évvel ezelőtt hogy milyen igazán boldognak lenni, de már ő sem szeret... nem ezt akartam,de elértem hogy ne szeressen... igazából ebbe belehaltam már, csak még fizikailag nem
máj. 30. 10:51
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Próbálkoztam 3x is, mindháromszor túléltem. A harmadik után úgy voltam vele, hogy na, ha ennyire élnem kellene, akkor próbáljuk meg.


Nehéz volt kijönni a depresszióból és étkezési zavarból, de sikerült három évvel ezelőtt.

Azóta van munkám (részmunkaidős takarító), de főleg a könyvemen dolgozom, ami az érdekes munkafolyamat mellett sokat segít a feldolgozásban.

máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok. én szép életét és őszintén minden jót kívánok nektek a továbbiakban!
máj. 30. 13:20
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell vallási témájú privátokat írni, köszi...
máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

#9 én is kaptam.


Nem bántásból mondom a küldőnek, de ez az isten meg bibliai dolog nem ad ám mindenkinek megváltást. Akinek komoly baja van, az nem jön helyre Mózes könyvétől, meg a 175. zsoltártól sem.

máj. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!