Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy kis beszélgetés után...

Ha egy kis beszélgetés után elkérem valakinek a Facebookját mostanában miért hazudják állandóan azt nekem hogy nincsenek fent Facebookon?

Figyelt kérdés
máj. 28. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem akarnak veled a továbbiakban kapcsolatba kerülni/ vagy tényleg nincsennek fent
máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nehéz ám élőben, kapásból őszintének lenni ilyen helyzetben.
máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

A Facebook már nem erre való, 10 éve még talán oké volt ma már nem. Nalam pl már csak ismerősök rokonok vannak meg. Idegesítő amikor kollégák akiket nem is ismerek jelölgetnek.

Ha nem akarod elveszteni a kontaktot ott a WhatsApp a Viber, Messenger stb.


Szal röviden: ne kérd el ismeretlenek Facebookját, ciki.

máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Milyen korosztálytól kéred el? Nem hiszem, hogy 30-35 alatt nagyon sokan Facebookoznának.
máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Huszonévesek
máj. 28. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Nincs fb m,már csak nézek h valaki használja még. Huszonéves vagyok és rém elavult
máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
4. 20 éves vagyok és a legtöbb ismerősöm facebookozik, na meg tiktokozik. Nekem például van csomó oldalon fiókom de csak a facebookot használom aktívan. A Twitternek még talán van értelme. Az Instagram számomra csak egy herélt facebook. Aztán van még rengeteg ilyen oldal de egyik sem tudja teljes mértékben kiváltani a facebookot mert sokkal kevesebben használják őket. A face egy biztos pont mivel szinte mindenkinek van.
máj. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ún smart talk után nem akarnak veled közelebbi ismeretségbe keveredni. Nálam is volt egy kotnyeles vénember a melóból, aki bejelölt, de tudom, hogy csak kíváncsiskodásból. Visszajelöltem, de azonnal tiltottam is a hozzáférését a profilomhoz.

Hozzáteszem, hogy azóta a fb-ot is töröltem, elegem lett belőle. Szóval az is simán játszik, hogy tényleg nincs nekik.

máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. opció: nem akarja folytatni veled a beszélgetést


2. opció: nem hazudik hanem csak tényleg nincs facebookja

máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha annyira akarná veled folytatni és tényleg nem lenne facebookja, mondana más alternatívát.

Szóval kb. olyan szintű kifogás, mint hogy "barátom van".

máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!