Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kuka egy olyan férfi aki...

Kuka egy olyan férfi aki munkán kívül csak postára meg boltba jár el?

Figyelt kérdés
Kövér a testalkata és nem tud változtatni rajta. De depressziós 20 éve a sulyfelesleg miatt. Kevesebbnek gondolja magát a jóképű , vékony tinédzser fiúktól. Ezért elbújik a világ elől, nők elől.
máj. 5. 16:00
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

39


Nem kell egy gumi vagy műanyag szar nekem. Egy igazi nő nem csak egy dugható lukból áll.


Én egyedül élek kb 5 éve. És minden rendben van. Igaz hetente csak egyszer van nagyobb takarítás és nem tökéletes. Nincs olyan rálátasom mint egy nőnek . De férfiként nem rossz teljesítmény így se.

máj. 5. 21:04
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Pedig te láthatóan csak egy lyukként tekintesz egy nőre és fel vagy háborodva, amiért a nők szimpatikus és vonzó férfiak társaságát keresik és nem a tiedet.

Magadat szedd először rendbe.

máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Orvos, pszichiáter, nő. Ebben a sorrendben!
máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján azt mondtam volna, nem Kuka. Hanem Szende vagy Szundi. De a kommentek alapján inkább Morgó.
máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Kuka, ha magadat nem tiszteled meg azzal, hogy foglalkozz kicsit az egészséggeddel, akkor másoktól se várd el és ne utáld a 70 kilósakat
máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!