Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kuka egy olyan férfi aki...

Kuka egy olyan férfi aki munkán kívül csak postára meg boltba jár el?

Figyelt kérdés
Kövér a testalkata és nem tud változtatni rajta. De depressziós 20 éve a sulyfelesleg miatt. Kevesebbnek gondolja magát a jóképű , vékony tinédzser fiúktól. Ezért elbújik a világ elől, nők elől.
máj. 5. 16:00
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem jár neked nő. Senkinek nem JÁR. Ezt nem fogod fel és ettől borzasztó visszataszító vagy még látatlanban is.
máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

29


Nem mintha fontos lenne de jól gondolod. Az elmúlt 3-4 évben 17 cm körül mértem csak. És ez is zavar hogy elvesztettem ezt az előnyt is, mert az ágyék zsír elvesz a valós méretemből.


B,


Kb eheztetem magam. Hónapokig voltam kalóriadeficitben. Csak állandó szédülés - rosszullét kísérte. Fogyás nem történt csak 1-3 kg és ahogy ettem egy normalisat akkor vissza is jött kamatostul.

máj. 5. 20:05
 33/45 anonim ***** válasza:

Az éhezés se jó! Sőt! Sokat is kell inni!

A gépeket meg add el és menj el belőle magán orvoshoz vagy vers jobban az asztalt a dokinál.

máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 20 éve eldöntötted, hogy neked az összes szerved problémás, de azóta sem voltál orvosnál, pusztán dagadt vagy. Ez azért egy baromi kényelmes álláspont...
máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Rengetegszer voltam beteg általános dolgokkal. Aztán 17 évesen gerincsérvem lett amire műtét javasoltak. De a szüleim nem engedték. Azóta is pár havonta lenyomorodok két hétre. Még az általánosban rám dőlt egy foci kapu és betörte a fejemet. Aztán otthon játszottam és az asztal sarka megint betörte a fejemet (nem vittek kórházba). Eltört a kislábujjam (úgy fort össze mert nem vittek kórházba). Felnőtt korban egy verekedés miatt eltört az orrom. Már későn mentem be vele és nem lett helyre rakva mert ahhoz újra el kellett volna orvosilag törni. Gyerekként szemvizsgálaton azt mondtàk szemüveg kell. Sose kaptam eddig és tévedtek mert el vagyok nélküle. Van egy gyógyíthatatlan bőrbetegsegem ami azzal nyilvánul meg hogy a fejbőrömön pattanás szerű sebek vannak (nem látszik) sokszor elkapartam meg nyomogattam őket ami további fertőzést okozott. Sorolhatnàm még de ezek után menekülni szoktak a nők akikkel interneten probaltam ismerkedni és őszinte voltam.
máj. 5. 20:30
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen undorító és lekezelő stílusban írsz a nőkről és erre nem mentség az, hogy régóta egyedülálló vagy. Egy nő se fogja azzal semmibe venni magád, hogy alád fekszik, azzal, hogy "pina, amit kapsz". Hányingerkeltő, komolyan.
máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
De most már nem szüleiden mullik hogy elmész dokihoz! Szedd össze magad!
máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

36


Oke erőszakosan vagy közönségesnek látszik a stílusom. Nézd a jó oldalát is! Legalább fontosnak tartom a nőiességet és a partner is azt érezné hogy fontos és vágyok rá. Sztem ez mindkét nem számára fontos hogy megmaradjanak “a szerepek”. Egy nőnek kell lennie szexuális kisugárzàsának, jó anyànak kell lennie, el kell tudnia látni a családot például háztartásban jártassággal. Rend , szépség érzet sem a férfiakra jellemző. Mindjárt benyögi valaki : tiszta középkori felfogás 😂


37


Igen sajnos már nem élnek.

máj. 5. 20:52
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nőiességet tartod fontosnak, hanem azt, hogy be tudd dugni valahova a farkadat. Erre vannak művaginát, vegyél egyet. Nézd a jó oldalát! Egy szexjátékot nem fog érdekelni se a személyiséged, se a külsőd, se az életviteled.


Az én párom egy vonzó férfi, van egy számomra igencsak vonzó szexuális kisugárzása. Ha nem lenne, nem is szexelnék vele. Egy férfinak jó párnak és jó férjnek kell lennie. Az a vicces, hogy te és a hozzád hasonlóak annyi elvárást támasztanak, de nyújtani semmit sem tudtok a farkatokon kívül, az pedig minden férfinak van. Egyébként számomra hihetetlenül szánalmas, ha egy férfi nem tudja vezetni a háztartást; nem férfi az ilyen, csak egy gyerek.

máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
95%

Egy pasi meg legyen férfias és tartsa el az egész családot! Ennyike.

Te meg ne kifogásokat keress hanem kezeltesd magad mind testileg, mint mentálisan.

máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!