Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kuka egy olyan férfi aki...

Kuka egy olyan férfi aki munkán kívül csak postára meg boltba jár el?

Figyelt kérdés
Kövér a testalkata és nem tud változtatni rajta. De depressziós 20 éve a sulyfelesleg miatt. Kevesebbnek gondolja magát a jóképű , vékony tinédzser fiúktól. Ezért elbújik a világ elől, nők elől.
máj. 5. 16:00
1 2 3 4 5
 11/45 Szolovjov ***** válasza:
57%
Az általad utált 70 kilósakat. Tehát te utálod azt, aki jobban néz ki mint te. Amúgy teljesen logikus ha az átlagosabb alkatot választják. A genetika öröklődik. Egy másfél mázsás embernek valószínűleg az utóda is vágósúlyban lesz, a túl vékony ember utódja meg sörösüveg vállú lesz. A természetben is a jó genetika győz. A kövér férfiaknak általában a felesége is mázsa körüli. Egymásra találnak.
máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
77%
Kuka. Semmi kedvem senkit kihúzni a depresszióból, legalábbis nem idegen lusta embereket, menjél szakemberhez. (Nyilván nem fogsz.) A jókedvű embereket szeretem.
máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Te igazából egy testi lelki ápolót/szemetesládát keresel, arra meg nem vevők a nők. Pláne ha szó szerint semmit nem tudsz adni nekik
máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

“ Pláne ha szó szerint semmit nem tudsz adni nekik”


Valós! 19,7 cm a farkam. És jófej vagyok.

máj. 5. 19:13
 15/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te nem érted a problémát, feleslegesen ír neked bármit bárki.
máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Csak ítélkezni tudok. Már mindent megtettem ami emberileg lehetséges. Több mint 1,5 millió Ft-ot költöttem el edző gépekre. Egy 30 nm es szoba csak ezekkel van tele. Sokáig kerültem a futást de már 2 naponta futok a gépen fél órát. Akkor sem fogyok egy dekàt sem. Egyszerűen ilyen vagyok. Én is vagyok a testiségre egy nővel , meg szeretetre.
máj. 5. 19:21
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
A fogyáshoz fontos a mozgás (kettő naponta fél óra az semmi) és az étkezés.
máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Nem csak fél óra. A fel óra csak a futópadon. Kb 3 óra. És azért 2 naponta mert 24 órás munkahelyen dolgozom. Ahol amúgy kb 10 km séta van a 24 órában.
máj. 5. 19:31
 19/45 anonim ***** válasza:
Lehet inkább pszichológusra kellene fordítani ezt a busás összeget?
máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
83%
#14: Ne a s*gglyukadtól mérd. Egyébként meg b/szhatod, ha nagy, ha nem tudod használni, márpedig te nem tudod. Jó fej sem vagy, mert akkor nem ilyen szinten begubózva, komplexusokkal teli életet élnél. A fogyás meg annak nem megy, aki nem akarja. (esetleg valami komoly betegsége van, de arról meg nem volt szó, különben azzal is telesírtad volna a kérdést)
máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!