Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kuka egy olyan férfi aki...

Kuka egy olyan férfi aki munkán kívül csak postára meg boltba jár el?

Figyelt kérdés
Kövér a testalkata és nem tud változtatni rajta. De depressziós 20 éve a sulyfelesleg miatt. Kevesebbnek gondolja magát a jóképű , vékony tinédzser fiúktól. Ezért elbújik a világ elől, nők elől.
máj. 5. 16:00
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

19


Nekem pna kell ! Nem orvos. Nincs nekem semmi bajom csak a hiány és a magány.

máj. 5. 19:38
 22/45 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél egy művaginát, az való neked.
máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

20


Az hogy nincs diagnózis az nem jelenti hogy nincsenek betegségeim. Vannak tippjeim de azzal nem jövök addig amíg egy orvos nem igazolja.

máj. 5. 19:41
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
#23: Tehát még több problémád van, és még mindig azt hiszed, hogy te rendben vagy és csak egy nő kellene xd
máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

24


Nem véletlen vagyok kövér. Rengeteg tünetet tapasztalok magamon. Pl 11-12 éves koromtól kezdve gyakori vizelési ingerem van. Lehet vese, epe, máj , hólyag , prosztata akármi probelma. És mint tudjuk ha beteg pl a màj = nagy pocak mert a vízháztartás nem működik.



De nem vagyok doki és pont ezért ez ia csak találgatás. Pont ezért nem akartam a kérdésben felhozni amíg te külön fel nem emlegeted.



A legnagyobb problémám hogy a nőknek vékony férfi kell = ami nem vagyok = így nem jut nekem se figyelem se szex tőlük. Ez így 36 évesen gondolhatod milyen indulatokat válthat ki a legkedvesebb emberből is. Utoljára 27 éves koromban kaptam nőt és az is csak azért volt mert akkor még normal testalkatom volt. ( bár tele voltam szteroidokkal és emlékszem napi 5 órát tekertem a kerékpárt).



Egy akármelyik mai tini srác meg mekiben zabál a gyors anyagcseréjével életében nem edzett 5 percet és 68 kg! Én meg 75 alá sose tudtam menni akármit tettem.

máj. 5. 19:49
 26/45 anonim ***** válasza:
87%

Pna. Szerinted melyik nő akar ilyen véleményt? Egy szerencsétlen, boldogtalan, magával is elégedetlen ember guminője, lábtörlője lenni?


Nem gondolom magam valami mesebeli hercegnőnek, de hogy én nem leszek soha senkinek az "én megérdemlem és jogom van a pnához" rabszolgája, azt tuti, baszki.

Gyakorlatilag semmit nem adsz cserébe, de te egy szolgálót és ingyen prostit akarsz, mert az jár.

máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Aha és gondolom orvoshoz elmenni is lusta vagy. Minden álmom egy dagadt, depressziós, életképtelen balfsz😂😂
máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Jaj.


A düh és elkeseredett ember sok olyat írhat ami amúgy nem jellemzi az alaptermészetét. Oylan könnyen veszitek ezt. Mármint mi az ha egy férfinak 10 évig nő nincs az életemben ? Igaz? De nézzünk meg egy nőt mennyire ingerült lenne ha csak 2 évig nincs megrakva.

máj. 5. 19:57
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

"19,7 cm a farkam."

Ami a beled miatt 10 centi.

Nem mindegy mennyit mit eszel, iszol.

Vizsgáltasd ki magad.

máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

27


Mondtam korábban 2x mentem le a háziorvoshoz hogy küldjön tovább. Cukor terhelésre , nézzük meg a pajzsmirigyet , majamat stb. Adott egy diétás étel szórólapot és kiküldött . Közben a barátaim lementek ugyan oda ezzel. Őket elküldte kiviszalagasra , kaptak ezt a cukor gyógyszert amivel a sztárok is fogynak sutyiba. És az összes ismerősöm lefogyott. Egyszerűen nekem meg nem segít senki és már kapuzarasi pánikom van hogy a kövérség miatt nekem nem jár nő, esetleg családalapítás semmi. Öregedjek meg total és dogoljek meg kb. Ezt akarja még a haziorvosom is.

máj. 5. 20:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!