Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A való életben is pont ilyen...

A való életben is pont ilyen őszintén kiosztod a többi embert?

Figyelt kérdés
márc. 5. 19:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
10, de legalább van humorod, tehát máris nem vagy nulla.🙂
márc. 5. 20:15
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
11# Akkor 0,1. Egyezzünk ki ebben... 😜😜😉😉
márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Én igen, de csak indokolt esetben. Sokan nem ismerik a határaimat, szeretik feszegetni. Én meg akkor miért hunyászkodnék meg?

Szándékosan nem kötök bele senkibe, csak aki cseszeget.

márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

A valo életben is ugyanugy tudok hisztizni mint itt es az eletben is képesek 10 en is jönni ellenem mint itt. Es mikozben egyedul nekem van igazam.


Ez jellemzo is ha vkivel pl vitázok hogy egyből áll mellé mégegy és mégegy akármekkora baromság vagy nyilvánvalóan téves az ellenérv, amit egy sima google is kidob, vagy teljesen nyilvánvaló. De 10 en fújják 1 ellen a hülyeséget. Csak hogy duguljak el.


Soha nem annak van igaza akinek igaza van, hanem azoknak akik többen vannak.

márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Példa

Egyszer itt a gyk-n abbol keveredett egy hatalmas háborgás hogy leírtam hogy egy szürke autót egy betegségtudat nélküli szintévesztő vagy színvak ismerösóm előad nekem kéknek, de olyan nárci hangnemben hogy szinte nem lehet meggyőzni rola hogy az szürke.

És számtalan ilyen van azzal a nárci ismimmel.



Erre a gyk beleállt abba hogy nem biztos hogy szürke a kocsi es hogy nekem lenne igazam.

Jeleztem hogy a forgalmijában is szürke van. De ez senkit nem érdekelt.


És 10 en estek nekem hogy lehet kék valóban, és nem szürke. Aztán hogy az ismim lehet nem színvak.


Egy rakat ilyen van, hogy a kérdésem ássák alá alapoktól.


Kérdésben kijelentve szürke a kocsi, színvak az ismerős.

A kérdés arrol szolt volna, hogy amikor nárcin üvölti hogy kék a kocsi, mit lehetne vele kezdeni. Mert nem ebben hanem ezer hasonloban nincs igaza. Es unom a stilusát.


Erre a gyk válasza a kocsi kék az ismeros nem színvak. Es kb 20 an voltak ellenem. 1 kommentelő probált volna csak kiállni hogy szürke a kocsi, miert kell ebbe beleállni itt, de elnyomták őt is.


Na ez jellemző az életben is. Mikor tömegek tévednek, vagy hazudnak, 1 ellen szemben állva.

márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

A való életben kevesebb emberről tudom meg mekkora gyökér avagy kevesebb gyökérrel találkozom.


De egyébként nem, igyekszem kultúráltan megfogalmazni a véleményemet, írásban is, de persze élőben, ismerősök felé sokkal jobban figyelek erre. Tartalilmilag ugyanaz, előadásmódban más lehet.

márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom élőben is a véleményemet akárkinek, de eleve nem szoktak ilyen viták kialakulni. Pl munkahelyen nem szokott a semmiből senki felszínességgel vádolni, nem fenyeget senki azzal, hogy a macskámmal fogod megdögleni, ha szóba kerül a politika, kb 99%-ban mindenki egy oldalon van, igazából olyan, mintha egy buborékban élnék, ahol a többség velem hasonló véleménnyel van a legtöbb dologról.

Munkahelyen persze vannak nézeteltérések a munkavégzés miatt, mert abban nem mindig ért egyet mindenki, mit hogy kéne, csak egy munkahelyen nem biztos, hogy célszerű ordítva anyázni egymással, mondjuk azt itt sem szoktam nagyon. :D

márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
15: megkerestem a "nárci színvak" kérdést, ott nem az volt válaszolók problémája, hogy milyen színű az autó, hanem hogy lekezelően írtál egy emberről. A színekkel alig foglalkoztak a válaszokban.
márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

Én az online térben és ugyanúgy viselkedem, mint ahogy azt előben tenném. Alapjáraton nem vagyok egy olyan ember, aki szeret kiosztani másokat.

Ha én kiosztok valakit annak nyomós oka van,vagy abban az esetben ha illető a szép és csendes szó ellenére sem képes változtatni, és nem tudja világosan elmondani mi a problémája, vagy érvelni maga mellett.

Persze van hogy én is érzékenyebb vagyok a kelleténél, akkor inkább igyekszem elvonulni, vagy csak a legszükségebb dolgokat kommunikálni.

Van igazság abban hogy sokan élik ki a feszültségüket online és nyilván arc és név nélkül lehet nagyjából bármit mondani.

márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Sehol sem szokásom kiosztani másokat. Bár az tény, hogy itt volt már arra példa, hogy kicsit -szerintem- nyersebben fogalmaztam, mint a valóéletben tettem volna.
márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!