Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok csapdákat állítani,...

Szoktatok csapdákat állítani, vagy tesztelni az embereket?

Figyelt kérdés

Pl tárgyakat úgy helyezni el, hogy annak megváltoztatásából te tudni fogod hogy valaki tilosban járt az adott helyen, vagy kutakodott a holmidban. Vagy tesztelni az embereket szóban, akár úgy hogy nem is tudják hogy ez éppen teszt volt, elég ha te tudod hogy átment vagy sem. Esetleg lényegtelen dezinfót cseppenteni el valakinek, hogy azzal tudd kipletykál-e valaki másnak ha visszajut hozzád. Ilyenekre gondolok.

Milyen sűrűn csináljátok? Mik a leginkább visszatérőek nálatok? Volt valami emlékezetes eseted, amikor nagyon örültél az előrelátásodnak, mert beigazolódott hogy van alapja?



jan. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy te azt hiszed én gyakorinak képzelem, már csak a te téveszmés képzelgésed, a rosszindulatúbb fajtából. "

Lol, pont te írtad hogy gyakori. Ezek szerint nem csak a paranoia az egyetlen baj a buksidban.

Hogy a rágalmazásaidról ne is beszéljünk...

jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Na hol írtam ilyet? Mutasd akkor szépen meg! De most már tudjuk te az a fajta hazug képmutató vagy, aki képes lenne fél perc múlva előadni valamiről hogy nem is úgy történt, holott a másik nagyon is látta. A másikat sarazva és rágalmazva persze közben is. Nem csoda hogy ennyire rettegsz az ellenőrzéstől és lebukástól. Remélem résen vannak az ismerőseid, és tudják jól hogy milyen ember vagy.
jan. 7. 18:50
 43/53 anonim ***** válasza:
81%
Idéztem is a 39. kommentben, konkrétan arra reagáltam. Ember, nagyon nem vagy képben...
jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Azért ahhoz meg kissé pofátlannak kell lenni, hogy írásban is valaki még ezt próbálja megtenni, nem gondolod? :D Szóban lehet működik ez az etikátlan stílus a jóhiszemű emberek megtévesztésére, de könyörgöm, ahol le van írva és visszakereshető hogy nem is úgy volt? Miről beszélünk? Na mutasd szépen hol írtam ezt, hogy gyakran tesztelek bárkit is!
jan. 7. 18:52
 45/53 anonim ***** válasza:
86%

"Én azt írtam oda hogy gyakori az ilyen eset, hogy valaki mást mond mint ami a valós szándéka"

Így van, én pedig erre reagáltam.


"Viszont azt nem írtam hogy nonstop mindenkit folyamatosan tesztelek"

Ahogyan én sem. Te érted egyáltalán, amit olvasol?

jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Csakhogy ez nem vízió. Ha valaki gyanúsan viselkedik azt letesztelem. Ötből négyszer bejön a tippem, akkor miről beszélünk? Igaz, tesztelgetés nélkül is kijelenthetném és megszabadulhatnék tőle, ahogy sok nagyképű alak teszi, hiszen ő állítása szerint tudja. Az én tesztelésem ellenben megbízható és korrekt. Fel se szokott tűnni, csak én tudom az eredményt.

Betegesnek én azt mondanám aki odaállít egy normális kérdés alá trollkodni és kötekedni. Volt itt már minden, rosszindulatú összemosás a telefonba kukkoló kémkedőkkel, paranoia vádak és társai. Meg az ilyen feltételezések, hogy az emberek idegbetegek, és kiakadnának rajta és jelenetet rendeznének. Nem, itt az a helyzet te akadsz ki rajta, mert bizonyára megégtél már a múltban hasonlóval és nagy sérelmeid vannak, azóta rettegsz tőle. Rossz lehet így élni hogy valaki eredendően hazug vagy kihasználós, és akkor félelemben van hogy mikor bukik le. Talán nem kéne hazudni másoknak annyit?

jan. 7. 19:36
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem törölték válaszom, a válaszaidra mindig konkrétan reagáltam, semmit nem forgattam ki (ha a "gyakorira" gondolsz, ott is te nézted be hogy mire reagáltam), félnivalóm nincs semmilyen teszteléstől, a mások szájába írt véleményes megszólalásodnak meg még csak értelme sincs. Minden szavam a sajátomként adtam elő, mégis miről beszélsz?
jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
ok.
jan. 7. 20:13
 49/53 anonim ***** válasza:
56%
Agyilag nagyon defektes emberekkel dolgozom. A főnök mindent elnéz mindenkinek. Gondolkodtam már azon, hogy vajon miért? Állandóan eltűnik miinden. Gondoltam már arra, hogy igen: csapdákat állítok, de nem tettem, mert volt, hogy kiderült, hogy ez-az-amaz eltűnt, de a főnök semmi retorziót nem tett, akkor így minek csapdázni?
jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire súlyos üldözési mániával küszködnék, mint te, már biztosan kezeltetném :D, mert ez beteges.
jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!