Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok csapdákat állítani,...

Szoktatok csapdákat állítani, vagy tesztelni az embereket?

Figyelt kérdés

Pl tárgyakat úgy helyezni el, hogy annak megváltoztatásából te tudni fogod hogy valaki tilosban járt az adott helyen, vagy kutakodott a holmidban. Vagy tesztelni az embereket szóban, akár úgy hogy nem is tudják hogy ez éppen teszt volt, elég ha te tudod hogy átment vagy sem. Esetleg lényegtelen dezinfót cseppenteni el valakinek, hogy azzal tudd kipletykál-e valaki másnak ha visszajut hozzád. Ilyenekre gondolok.

Milyen sűrűn csináljátok? Mik a leginkább visszatérőek nálatok? Volt valami emlékezetes eseted, amikor nagyon örültél az előrelátásodnak, mert beigazolódott hogy van alapja?



jan. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy szoktam, ez beteges.
jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Miért lenne beteges? Rengeteg megbízhatatlan ember van, jó ha tudsz róla időben, főleg ha erős a gyanúd valamire. Valószínű téged is sokan becsapnak vagy manipulálnak 1-es, ha így állsz hozzá.
jan. 7. 15:46
 3/53 anonim ***** válasza:
75%
Nem szoktam, nem vagyok szociopata.
jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy csinálok ilyesmit, mi vagyok én, valami titkosügynök?!
jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
72%

De igen, beteges.

Nem szoktam ilyet csinálni

jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
83%
Sosem tettem még ilyet. Tényleg elég beteges gondolkodásmód, hogy egyáltalán abból indulsz ki, hogy neked tesztelgetned kell másokat.
jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
85%
Néha szoktam, de mivel kevés emberrel beszélek és kevés emberrel tartok kapcsolatot, ezért mindenkit ismerek már körülöttem, nem kell tesztelni őket.
jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
92%

Nem a hülye teszteléssel jövök rá, ha valaki megízhatatlan. Egyszerűen nem vagyok idióta. Pl. nem pofázom el a magánéletem minden részletét mindenkinek, hanem fokozatosan építem fel a bizalmat. 2 nap után nem tudja mindenki, hogy mit ettem, milyet szrtam, hova járok, mennyit keresek.


Ugyan ez a manipulálással. Nem hiszek el mindenkinek mindent, nem ugrok bele mindenbe azonnal.


De nem is viselkedek úgy, mint egy retardált, aki elolvasott 3 posztot a pop pszichológiáról. Egyszerűen csak ésszerűen élem az életemet. Ahhoz nem kell trükközni meg tesztelni meg játszmázni. Csak simán nem kell ostobenkónak lenni.

jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Szerencsére nincs ilyenre szükségem.
jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínű téged is sokan becsapnak vagy manipulálnak 1-es, ha így állsz hozzá."

. Ezt kifejtenéd?

jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!