Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok csapdákat állítani,...

Szoktatok csapdákat állítani, vagy tesztelni az embereket?

Figyelt kérdés

Pl tárgyakat úgy helyezni el, hogy annak megváltoztatásából te tudni fogod hogy valaki tilosban járt az adott helyen, vagy kutakodott a holmidban. Vagy tesztelni az embereket szóban, akár úgy hogy nem is tudják hogy ez éppen teszt volt, elég ha te tudod hogy átment vagy sem. Esetleg lényegtelen dezinfót cseppenteni el valakinek, hogy azzal tudd kipletykál-e valaki másnak ha visszajut hozzád. Ilyenekre gondolok.

Milyen sűrűn csináljátok? Mik a leginkább visszatérőek nálatok? Volt valami emlékezetes eseted, amikor nagyon örültél az előrelátásodnak, mert beigazolódott hogy van alapja?



jan. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%

17 23 éve elvileg már nem kellene élnünk, ha máson múlt volna.


Csak Isten útját állta annak és mögötte annak a csoportnak akinek kellett.

jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Kivéve ha beigazolódik, hogy nagyon is van alapja. Lepleztem már le hazug embert teszteléssel, teljesen mást mondott mint ami a valódi szándéka volt. Ez azért elég gyakori. Olyan is volt aki tényleg kipletykált mindenkit, többek között engem is. Ott is megtudtam mi a helyzet. Sőt, olyan is volt aki tényleg kutakodott a holmimban. Szeretem tudni kivel hányadán állok, és a legtöbb esetben ilyenkor kiderült hogy van alapja a megérzésemnek. Ezért mondtam hogy a többség naiv, ha ezt hangoztatja hogy senkit nem kell tesztelni. Vagy álszent, és pont ezzel akarja elaltatni a gyanút, és elkerülni hogy őt leleplezzék mások.
jan. 7. 16:15
 23/53 anonim ***** válasza:

15 De szeretnéd paranoiásnak beállítani az embereket.


Sok takargatnivalód van? Ennyire veszélyesek az emberek számódra, hogy ezt az ócska elavult technikát próbálod mindenkire alkalmazni, ha valaki neked nem tetszőt mond. Nem gondolod, hogy kissé "érdekes"?

jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

23+


A 16-osra is ugyan ez.

jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
#22: mondjuk ha valaki ennyire csak az alja társadalmi rétegben mozog...
jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
0%

22


"Vagy álszent, és pont ezzel akarja elaltatni a gyanút, és elkerülni hogy őt leleplezzék mások."


Telitalálatod van kérdező. Megint.

jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
#23 Akinek nincs félnivalója, takargatnivalója és rossz szándéka, azok felé ártatlan tettek ezek. Észre se fogja venni legtöbbször. Nekem az a gyanús, aki ennyire lázong ellene. Nem szoktál te esetleg manipulálni, kihasználni vagy félrevezetni embereket? Mert az valóban rossz tud lenni, ha lebuksz és kiderül.
jan. 7. 16:22
 28/53 anonim ***** válasza:

22


Kérdező, 25-öske fortyog a dühtől és fuldoklik a gyűlölettől, és egy jó adag tombolás is van benne.


Amit bőszen próbál elrejteni és hazudik mint a vízfolyás.

jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Ezek bizalmi problémákat takarnak. Mint mikor valaki sunyiban kutakodik a párja telefonjában.
jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
0%

27 Gyűlölöm a manipuláció minden formáját. Főleg ezt amit sátán és népizenekara alkalmaz az élete összes területén.


Olyan ez számukra mint másnak a levegővétel.


23-as voltam, és a 15-ösről írtam, és neki címeztem az iróniával övezett valóságot, hogy lelepleződött.

jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!