Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok csapdákat állítani,...

Szoktatok csapdákat állítani, vagy tesztelni az embereket?

Figyelt kérdés

Pl tárgyakat úgy helyezni el, hogy annak megváltoztatásából te tudni fogod hogy valaki tilosban járt az adott helyen, vagy kutakodott a holmidban. Vagy tesztelni az embereket szóban, akár úgy hogy nem is tudják hogy ez éppen teszt volt, elég ha te tudod hogy átment vagy sem. Esetleg lényegtelen dezinfót cseppenteni el valakinek, hogy azzal tudd kipletykál-e valaki másnak ha visszajut hozzád. Ilyenekre gondolok.

Milyen sűrűn csináljátok? Mik a leginkább visszatérőek nálatok? Volt valami emlékezetes eseted, amikor nagyon örültél az előrelátásodnak, mert beigazolódott hogy van alapja?



jan. 7. 15:42
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Semmi köze a telefonban kutakodáshoz, ne is próbáld meg összemosni! Aki a telefonban kutakodik az kémkedik a másik után, aki pedig csapdákat állít fel hogy pl tudja ha a másik fél kutakodik a telefonjába, az pontosan ezt előzi meg. Kissé érdekes hogy ezt kiforgatva próbálsz támadni ennyire. Szerintem neked vaj van a fejeden, azért vagy ennyire ellene.
jan. 7. 16:26
 32/53 anonim ***** válasza:
0%

30+


"Főleg ezt amit sátán és népizenekara alkalmaz az élete összes területén."


Ezt a manipulációs technikát amit itt láthattál kérdező, alkalmazza az összes masszív közép-és kemény magos ezoterikus. Főleg kifelé a tudatlan emberek felé.

jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
19%
Wow jó ötlet. Nem a párommal de amúgy akik nem megbízhatóak azokkal az összes nagyon ötletes dolog.
jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
82%

Tegyük fel, hogy én egy tanár vagyok, tegyük fel, hogy azt gyanítom, hogy egy gyerek lop az osztályban, tegyük fel, hogy nincs rá bizonyítékom, akkor megpróbálok olyan helyzetet teremteni, amiben tetten érhetem a lopáson. De előre tervezetten nem fogok lopási helyzeteket kialakítani azért, hogy megtudjam, ki lopós és ki nem.

Szándékos tesztelgetés helyett a megfigyelés és az adott személy megismerése a cél és önmagam fejlesztése önismeret és emberismeret terén is, a tanultakból konzekvenciák levonása.

A szándékos tesztelgetéssel az a bajom, hogy mesterségesen manipulált szituációt hozunk létre amelyben a cselekvő személyről ítéletet alkotunk, aki attól még nem biztos, hogy mindig olyan amilyen a teszt során volt, mert kizárjuk annak a lehetőségét, hogy mindenki változhat, fejlődhet.

jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam.
jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 Jól van ez így? ***** válasza:

"Pl tárgyakat úgy helyezni el, hogy annak megváltoztatásából te tudni fogod hogy valaki tilosban járt az adott helyen, vagy kutakodott a holmidban."

Igen, illetve tudom, hogy mi hol és hogy volt és észreveszem, ha hozzá nyúlt valaki.

"Vagy tesztelni az embereket szóban, akár úgy hogy nem is tudják hogy ez éppen teszt volt, elég ha te tudod hogy átment vagy sem."

Csak akkor, mikor éppen valaki hazugságot ad elő, ilyenkor mit sem sejtve bele kérdezgetek és hallgatom tovább a kiselőadást.

"Esetleg lényegtelen dezinfót cseppenteni el valakinek, hogy azzal tudd kipletykál-e valaki másnak ha visszajut hozzád."

Nem, az elég hamar kiszokott derülni, hogy ki pletykás. Olyan már volt, hogy pletykást használtam postagalambként, de az mind valós infó volt.

jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
72%

"Kivéve ha beigazolódik, hogy nagyon is van alapja. Lepleztem már le hazug embert teszteléssel, teljesen mást mondott mint ami a valódi szándéka volt. Ez azért elég gyakor"

Pont ez az, hogy nem gyakori. Néha előfordulhat, de hogy az ilyesmit annyira gyakorinak képzeled, az már csak a te paranoiád.

jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
#39 Te csak a saját igazad bizonygatása miatt akarsz engem rossz színben feltüntetni. Ez már a második alkalom hogy olyat kennél rám ami nem igaz. Ki mondta hogy folyamatosan tesztelem az embereket? Ha valaki gyanús, azt tesztelem, és ennyi. Az hogy te azt hiszed én gyakorinak képzelem, már csak a te téveszmés képzelgésed, a rosszindulatúbb fajtából. De fenntartom amit korábban mondtam, te azért támadsz mert vaj van a fejeden. Bizonyára manipulálsz másokat és simán hazudsz is ha érdeked úgy kívánja, ahogy itt is próbálsz besarazni engem is kitalációkkal. Szóval egyértelmű, hogy a te érdekedben áll a kérdésben szereplő dolgok lejáratása.
jan. 7. 17:53
 39/53 anonim ***** válasza:
72%
Pletykásokat én is postagalambként, és ingyen marketingnek szoktam használni.
jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
40 Telitalálat
jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!