Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tűnhetett el a csaj?

Miért tűnhetett el a csaj?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal osszemelegedtem egy buliban. Kérdeztem tőle másnap hogy ő mit keres, azt mondja kapcsolatot pont mint én. Ezután 1-szer 2-szer találkozgattunk még, majd náluk rávett a pettingre. Ezután még tovább folytatódtak a talalkozgatasok majd egyszer a semmiből közli, hogy meg sem szeretné ezt velem. Kérdeztem miért azt mondta hogy úgy érzi mégsem áll készen egy kapcsolatra még és inkább elmondja ezt mielőtt még megkérdeztem volna tőle hogy a barátnőm legyen. Nem tudom ilyen esetben én lehetek e a hibás hogy látott valamit talán ami nem tetszett neki

2023. júl. 23. 08:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ő se tudja, hogy mit akar, jobban jártál, hogy eltűnt magától.
2023. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gondolom rájött hogy nem vagy elég gazdag.
2023. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elnézést, de mi az a szűzkva? Komolyan nem tudom, hallottam már, de ez kire/mire utal?
2023. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:

"Egy lánnyal osszemelegedtem egy buliban. Kérdeztem tőle másnap hogy ő mit keres, azt mondja kapcsolatot pont mint én."

A bulikban az a jó, hogy mindenki ugyanazt keresi. Legalábbis majdnem; a nők a párjukat, a pasik egy pár lyukat.

2023. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!