Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tűnhetett el a csaj?

Miért tűnhetett el a csaj?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal osszemelegedtem egy buliban. Kérdeztem tőle másnap hogy ő mit keres, azt mondja kapcsolatot pont mint én. Ezután 1-szer 2-szer találkozgattunk még, majd náluk rávett a pettingre. Ezután még tovább folytatódtak a talalkozgatasok majd egyszer a semmiből közli, hogy meg sem szeretné ezt velem. Kérdeztem miért azt mondta hogy úgy érzi mégsem áll készen egy kapcsolatra még és inkább elmondja ezt mielőtt még megkérdeztem volna tőle hogy a barátnőm legyen. Nem tudom ilyen esetben én lehetek e a hibás hogy látott valamit talán ami nem tetszett neki

2023. júl. 23. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem tetszett neki a fa**szod

Van ilyen

Vagy talált magának másik fa**szt amit szophat

2023. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Kifogtál egy szűzqrvát. Előfordul az ilyesmi, ne vedd magadra.
2023. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha gusztusos, tiszta vagy es se nem extrem kicsi vagy nagy, akkor nem azert tortent. A nem all keszen kifogas, de vagy elotte sem tudta, kit akar, csak annyira praktikus lett volna osszejonni, de megsem erzett semmit. Vagy amit szuzkrvanak hivnak gyujtoneven, van ilyen tenyleg. Nokent gondolom.

Speciel en elso latasra erzek vagy nem erzek, ezert sok magany es uresjarat volt nalam ilyen pofaraejtesek helyett.

2023. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Elképzelhető hogy a rövid idő alatt míg ismerkedtetek kiismert téged. Valamiért a személyiséged nem tetszett neki ezért dobott.
2023. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 BlackSword ***** válasza:
0%
Mi a f@szért érdekel???
2023. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Az első két válaszolónak nem itt kéne reklámoznia, hogy hímsoviniszta kőbunkó low-IQ tahók.
2023. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Es az nem bukosag hogy petting utan közli a csaj hogy mégse akar többet?
2023. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A túrós faroknak ez a következménye. 🤗
2023. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6 Pedig ez a legolcsóbb reklámfelület. ❤
2023. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BlackSword ***** válasza:

Miért fog bármin is változtatni ha megtudod???


Miért nem tőle kérdezed, mi csak lövöldözhetünk vaktában, mint vak íjász a búcsúban...

2023. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!