Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek ha...

Mi értelme van az életnek ha egyszer úgy is meghalunk?

Figyelt kérdés
Az élet örömeit is igazán az élvezheti ki, akinek sok pénze van.
2023. márc. 17. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok minden, igazából az a pár szép pillanat, amikor őszintén boldog az ember. Emiatt szerintem kár megszületni, mégis nyomják ezt a szüljön mindenki gyereket szöveget. Engem pl nagyon szeretettek a szüleim és nem is élek annyira rosszul, de kiskoromban szegények voltunk. Most sincs esélyem pl saját lakáshoz jutni, kevés a fizetésem stb. Nem bántam volna, ha nem születek meg ilyen helyzetbe. Főleg a mai világban nehéz ez, amikor állandóan a képedbe van nyomvah, hogy nálad szerencsésebb emberek milyen jól élnek, még ha néha nem teljesen őszinte, akkor is. Ezt látja az ember az utcán, a neten stb, hogy másoknak milyen jól megy és neki mennyi minden elérhetetlen, ami másnak lazán összejött az életben. Nehéz ezt feldolgozni és örülni annak, ami van,pedig én nem vagyok nagyravágyó.
2023. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Hogy olyan tartalommal töltöd meg a köztes időt, amilyennel akarod.
2023. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
A pénz nem tesz őszintén boldoggá
2023. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szeretek sétálni a természetben, biciklizni, barátokkal lenni, ehhez nem kell sok pénz.
2023. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Hat ez az….

A sok nyomorult ember nyomatja az elég szép szöveget közben meg csak az életösztön miatt mondjak ezt….

Már undorító módon értelmetlen ez a körforgás amiben vagyunk….

Pláne hogy mennyi tényleg csóró szerencsétlen nyomorult van….


Legalább a milliárdosok is ugyanott végzik ahol mi, csórók….


Keleti vallás is büntetésként fogja fel az életet.


Rendkívül szánalmas az emberi faj és a sok gyökér meg meg szaporodik… 🤦🏼‍♀️

2023. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

6 nem azzal van baj, hogy élünk meg, hogy családunk lesz hanem azzal, hogy nem gondolkodnak előtte.

Nem gondolnak bele, hogy a gyerekük normális jövőben fog e felnőni

2023. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

A pénz önmagában nem jelent boldogságot.

Gondolj bele abba hogy egy afrikai faluban se folyó víz, se supermarket se gépek nincsenek, számukra ezek luxusnak számítanak(és az emberiség többi idejéhez képest királyként élünk) mégsem vagy boldogabb ember ezektől. Persze ez nem azt jelenti hogy akkor ettől kezdve nem kell pénz, de közel sem olyan fontos mint aminek az ember hiszi.


Az életünknek az a célja hogy a lehető legtöbbet kihozzunk az életünkből, amennyire lehet élvezzük azt.


Nekem például örömet okoz hogy olyan munkám van amit szeretek, amiért tanultam és küzdöttem hogy ide jussak.

Örömet okoz hogy szépíthetem a környezetemet.

Örülök ha el tudok utazni olyan helyekre amik érdekelnek, ha éveket kell várnom rá akkor is.

2023. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

5

Ez egy örök kérdés marad amire én mindig szívesen megadom a választ

6os voltam

2023. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Se a születésnek, se a halálnak nincs, és nem is volt értelme.
2023. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!