Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a 1980-tól,...

Mi a véleményetek a 1980-tól, 1990-ig bezárólag született generációról napjainkban?

Figyelt kérdés
Miért érzem, hogy taposva van ez a korosztály a fentebb és a lentebb lévő generáció által? Jól érzem én ezt?

2022. szept. 29. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Elnézést kedves 10-es (vagy 8-as), természetesen irónia volt a hozzászólásom, bár nem jelöltem ott. Csak azt akartam vele bemutatni, hogy az idősebb generáció mennyire a múltban él még mindig, meg hogy a volt egyenruhások nagy része mekkora idióta.


Üdv "Sándor bácsi, 82 éves nyugalmazott ezredes" (dehogyis, ments isten az egyenruhától és az azt viselők merev, rugalmatlan gondolkodásától)

2022. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
11# hát igen, de igazából a generációk közötti békekötésen kellene dolgoznunk. A bölcsességet egyébként lehet tisztelni az öregekben, meg a fiatalokban is. Sajnos az idősebbek egy jó részét én is tohonyának, meg keserűnek látom, de aztán meg vannak üdítő kivételek. Tehát ez is előítélet részemről. Illetve, mindig meg kell fordítani a kérdést, megnézni a kontroll csoportot. Másrészt meg szerintem a magyar társadalom általános mentális egészsége is elég gyenge, sok generációban. Szóval résen kell lennünk, önreflexiót IS kell gyakorolnunk, kedves ezredes. éééés akkor most derül ki, hogy mégsem ironizáltál! :-D
2022. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!