Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan osztjátok be az időtöke...

Hogyan osztjátok be az időtöket,hogy egy nap mindenre jusson idő,amire csak akarjàtok?

Figyelt kérdés
Határidőnapló ? Mi a megoldás erre?

2022. júl. 17. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is különböző embereknek különböző lehetőségeik és igényeik vannak, így nem érdemes azt hinni, hogy ami valakinek működik, az neked is működni fog. Aztán vannak más körülmények is, például milyen messze laksz a munkahelyedtől, felelős vagy-e másért és hasonlók.


Egy átlagos hetem így néz ki, ha esetleg segít bármiben is:

o Hétfő:

09:30 - 11:30: Elmegyek úszni.

12:30 - 14:30: Elmegyek egy festő tanfolyamra.

Ezután nincs fix program, ilyenkor intézem el a bevásárlást és az otthoni teendőket.


o Kedd:

09:30 - 16:00: Egy múzeumban dolgozok, ez a fő bevételi forrásom.

17:00 - 18:30: Magánórát veszek norvégból.

19:00 - 20:00: Elmegyek futni (vagy egyedül vagy a párommal vagy valamelyik barátommal.)


o Szerda:

09:30 - 16:00: Egy múzeumban dolgozok, ez a fő bevételi forrásom.

19:00 - 20:00: Elmegyek futni (vagy egyedül vagy a párommal vagy valamelyik barátommal.)


o Csütörtök:

09:30 - 16:00: Egy múzeumban dolgozok, ez a fő bevételi forrásom.

16:30 - 18:30: Elmegyek egy festő tanfolyamra.

19:00 - 20:00: Elmegyek futni (vagy egyedül vagy a párommal vagy valamelyik barátommal.)


o Péntek:

09:30 - 16:00: Egy múzeumban dolgozok, ez a fő bevételi forrásom.

17:00 - 18:00: Magánórát veszek norvégból.

(A péntek estéimet üresen hagyom, mert általában ilyenkor szokott lenni a legtöbb barátnős programom.)


A hétvégéimre általában nincs fix program, ilyenkor szoktam a legtöbb időt a páromra, a barátaimra és a hobbijaimra fordítani (ezekre egyébként délután esténként is szokott valamennyi időm lenni).


Egyrészt alkalmas körülményeket alakítottam ki magamnak, másrészt minden, amit csinálok számomra élvezetes és motiváló dolog.

25/N

2022. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előre kitalálom a következő napomat, hogy mikor, hol kell lennem, mit fogok csinálni és közbe nézem az órát. Fejben készítek egy időbeosztást, mit szeretnék csinálni kb mennyi időt vesz igénybe, mi fér bele a napba.

Pl este szoktam már pihenni, tv-zni, nekem akkor jár a mosógép, sokszor este 10-11ig. Vagy, ha tudom, hogy meló után edzeni megyek és hullafáradtan nem akarok főzni, akkor előtte nap 2 napra csinálom a kaját. Szóval van, hogy kicsit előre kell dolgozni.

2022. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!